Vrijstaande woning te koop: Provincialeweg 69, Schalkwijk
KopenHoutenVrijstaande woningenProvincialeweg 69

Provincialeweg 69

Dorp Schalkwijk Oost, Houten

€ 2.349.000
Buurt Dorp Schalkwijk Oost, SchalkwijkBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 874m²
874m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een landgoed in het groen

Deze vrijstaande woning aan de Provincialeweg 69 in Schalkwijk is een waar monument van rust en ruimte. Met een woonoppervlak van 874 m² en een perceel van maar liefst 4045 m² ademt het pand historie en karakter. De prijs van €2.349.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Houten.

Dorp Schalkwijk Oost

De buurt Dorp Schalkwijk Oost is een rustige, landelijke omgeving met 480 inwoners. Het is een plek waar veel gezinnen en ouderen wonen, en de sfeer is er gemoedelijk. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad en veel groen.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Albert Heijn op twee straten verder, of bij de Jumbo of PLUS om de hoek. Voor de kinderen is Basisschool De Boogerd tien minuten lopen, en CBS Koningin Beatrixschool ook. Het treinstation ligt op vier kilometer.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hulstkamp Christie's Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.349.000
Prijs per m²€ 2.688
Woonoppervlakte874m²
Perceeloppervlakte4045m²
Bouwjaar1866
BuurtDorp Schalkwijk Oost
WijkSchalkwijk
GemeenteHouten

Locatie

Provincialeweg 69, Schalkwijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Dorp Schalkwijk Oost

Inwoners480
Mannen50%
Vrouwen51%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Albert Heijn
Boerenstraat 6
2827m
Jumbo
Vianensestraat 5
3072m
PLUS
Chopinplein 10
3236m

Scholen

25 binnen 5 km

Basisschool De Boogerd
Basisonderwijs · 35 leerlingen
2183m
De Kom-Linawijs
Speciaal onderwijs · 6 leerlingen
2278m
CBS Koningin Beatrixschool
Basisonderwijs · 162 leerlingen
2382m

Veelgestelde vragen

Over Provincialeweg 69, Schalkwijk

Is €2.349.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €2.349.000 is aan de hoge kant, maar past bij een vrijstaande woning van 874 m² met een perceel van 4045 m² in een landelijke omgeving. Vergelijkbare woningen in de regio zijn schaars, dus de prijs is marktconform voor dit type object.

Hoe is de bereikbaarheid van Schalkwijk?

Schalkwijk ligt in de gemeente Houten, op 4,4 km van het dichtstbijzijnde treinstation. De omgeving is rustig en landelijk, met goede verbindingen naar omliggende steden. De auto is het meest praktisch voor dagelijkse ritten.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Basisschool De Boogerd (2,2 km) en CBS Koningin Beatrixschool (2,4 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Houten of Utrecht, op ongeveer 5,5 km afstand.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

Boodschappen kun je doen bij Albert Heijn, Jumbo of PLUS, allemaal op ongeveer 3 km afstand. Ook zijn er diverse restaurants op 1,3 km. Voor een uitgebreider aanbod ben je snel in Houten of Utrecht.