Vrijstaande woning te koop: Prunusstraat 3, Ochten

Prunusstraat 3

Ochten, Neder-Betuwe

€ 1.075.000
Buurt Ochten, OchtenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 208m²
208m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning in Ochten

Deze vrijstaande woning uit 2022 staat in een rustige straat in Ochten. Met 208 m² woonoppervlak en een perceel van 609 m² is er veel ruimte. Het energielabel A+++ betekent dat de woning zeer zuinig is. De vraagprijs van €1.075.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Neder-Betuwe.

De buurt Ochten

Ochten is een dorp met ruim 4400 inwoners, waar veel gezinnen wonen. Het is een rustige, groene omgeving. De buurt Ochten heeft een laag aantal misdrijven (75 per jaar) en een omgevingsadressendichtheid van 528, wat duidt op een landelijke sfeer. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je naar de Aldi of MCD, beide op loopafstand (om de hoek). De Christelijke basisschool Rehoboth zit naast de deur (135 m), en de J.A. Houtkoperschool is twee straten verder. De gemeente Neder-Betuwe biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 500 m en een park op 600 m.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Landerije Maas en Waal aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.075.000
Prijs per m²€ 5.168
Woonoppervlakte208m²
Perceeloppervlakte609m²
Bouwjaar2022
EnergielabelA+++
BuurtOchten
WijkEchteld
GemeenteNeder-Betuwe

Locatie

Prunusstraat 3, Ochten

Buurt statistieken

Gegevens uit Ochten

Inwoners4.405
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Aldi
Dokter M. van Drielplein 3
791m
MCD
M. van Drielplein 1
839m
PLUS
Stationsstraat 1-3
2636m

Scholen

24 binnen 5 km

Christelijke basisschool Rehoboth
Basisonderwijs · 181 leerlingen
135m
J.A. Houtkoperschool
Basisonderwijs · 110 leerlingen
546m
Rehoboth Speciaal Basisonderwijs, Ochten
Speciaal onderwijs · 93 leerlingen
694m

Veelgestelde vragen

Over Prunusstraat 3, Ochten

Welk energielabel heeft Prunusstraat 3?

De woning aan Prunusstraat 3 in Ochten heeft energielabel A+++.

Is €1.075.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.075.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Ochten. De woning is echter nieuw (2022) en heeft een zeer zuinig energielabel (A+++), wat de prijs kan rechtvaardigen.

Hoe is de bereikbaarheid van Ochten?

Ochten ligt in de gemeente Neder-Betuwe. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 3,7 km afstand. De auto is het meest praktisch voor grotere afstanden. De omgevingsadressendichtheid van 528 wijst op een landelijke omgeving, dus je bent aangewezen op eigen vervoer voor veel bestemmingen.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In Ochten zijn basisvoorzieningen goed bereikbaar. Een huisartsenpraktijk zit op 500 m, een grote supermarkt (Aldi of MCD) op 800 m, en een basisschool op 400 m. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Kesteren (3,7 km). Er is een park op 600 m voor recreatie.