Vrijstaande woning te koop: Rembrandtlaan 63, Bilthoven
Onder bod
KopenDe BiltVrijstaande woningenRembrandtlaan 63

Rembrandtlaan 63

Bilthoven Noord II, De Bilt

€ 1.895.000
Buurt Bilthoven Noord II, BilthovenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 344m²
344m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Bilthoven

Deze vrijstaande woning aan de Rembrandtlaan ademt ruimte en rust. Met 344 m² woonoppervlak en een perceel van 1382 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1981 heeft energielabel C. De vraagprijs van €1.895.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in De Bilt.

De buurt: Bilthoven Noord II

Bilthoven Noord II is een groene, rustige buurt met veel eengezinswoningen. De meeste woningen zijn koop, en de buurt telt relatief veel 65-plussers. Op basis van de beschikbare gegevens is er geen bewonersreview om te citeren. De buurt Bilthoven Noord II ligt in een bosrijke omgeving.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Ekoplaza of Albert Heijn, beide op loopafstand. De Van Dijckschool en Montessorischool Bilthoven zijn om de hoek. Voor de middelbare school ga je naar Het Nieuwe Lyceum, twee straten verder. De gemeente De Bilt biedt verder alle dagelijkse voorzieningen.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via RUYSSENAARS MAKELAARS op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 1.895.000
Prijs per m²€ 5.509
Woonoppervlakte344m²
Perceeloppervlakte1382m²
Bouwjaar1981
EnergielabelC
BuurtBilthoven Noord II
WijkBilthoven Noord
GemeenteDe Bilt

Locatie

Rembrandtlaan 63, Bilthoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Bilthoven Noord II

Inwoners2.215
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Ekoplaza
Julianalaan 35
642m
Lidl
De Kwinkelier 38
662m
Albert Heijn
De Kwinkelier 30
688m

Scholen

31 binnen 5 km

Van Dijckschool
Basisonderwijs · 203 leerlingen
221m
Montessorischool Bilthoven
Basisonderwijs · 204 leerlingen
490m
Het Nieuwe Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1192 leerlingen
530m

Veelgestelde vragen

Over Rembrandtlaan 63, Bilthoven

Welk energielabel heeft Rembrandtlaan 63?

De woning aan Rembrandtlaan 63 in Bilthoven heeft energielabel C.

Is €1.895.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.895.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Bilthoven. De woning heeft een groot perceel en veel woonoppervlak, wat de prijs verklaart. Vergelijkbare woningen in de buurt worden vaak voor iets lagere bedragen verkocht, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat en ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van Bilthoven Noord II?

Het treinstation ligt op 1,2 km afstand, dus op loopafstand.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning met een woonoppervlak van 344 m² en een perceel van 1382 m². Het bouwjaar is 1981 en het energielabel is C. De woning heeft dus een ruime opzet.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Van Dijckschool (221 m) en Montessorischool Bilthoven (490 m). Voor voortgezet onderwijs is Het Nieuwe Lyceum op 530 m afstand. Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt.