Vrijstaande woning te koop: Ringdijk 4, De Kwakel

Ringdijk 4

De Kwakel, Uithoorn

€ 769.000
Buurt De Kwakel, De KwakelBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 128m²
128m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Ringdijk 4, De Kwakel

Deze vrijstaande woning uit 1920 staat in het groene De Kwakel, een dorp in de gemeente Uithoorn. Met 128 m² woonoppervlak en een perceel van 410 m² biedt het huis karakter en ruimte. De woning heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. Met een vraagprijs van €769.000 is dit aan de hoge kant, maar dat past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Uithoorn.

Buurt Meerwijk

De woning ligt in de buurt Meerwijk, een rustige woonwijk in De Kwakel. De buurt telt zo'n 3.800 inwoners en bestaat voornamelijk uit eengezinswoningen. Het is een plek waar veel gezinnen wonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4 personen. De buurt Meerwijk heeft een dorps karakter, met voorzieningen op loopafstand.

Leven in de straat

In de ochtend loop je zo naar basisschool De Zon, die om de hoek zit. Voor de dagelijkse boodschappen fiets je naar de Aldi of Vomar, beide op een paar minuten afstand. Ook de middelbare school is met de fiets goed bereikbaar. Het is een straat waar je elkaar groet en de kinderen buiten spelen. De gemeente Uithoorn biedt verder voldoende voorzieningen voor het dagelijks leven.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder FRED. makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 769.000
Prijs per m²€ 6.008
Woonoppervlakte128m²
Perceeloppervlakte410m²
Bouwjaar1920
EnergielabelB
BuurtDe Kwakel
WijkDe Kwakel
GemeenteUithoorn

Locatie

Ringdijk 4, De Kwakel

Buurt statistieken

Gegevens uit De Kwakel

Inwoners3.795
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Aldi
Sportlaan 17
1629m
Vomar
Legmeerplein 18
1929m
Hoogvliet
Beethovenlaan 52
2265m

Scholen

26 binnen 5 km

RK Basisschool De Zon
Basisonderwijs · 307 leerlingen
137m
De Dolfijn
Speciaal onderwijs · 154 leerlingen
1412m
De Kwikstaart
Basisonderwijs · 683 leerlingen
1412m

Veelgestelde vragen

Over Ringdijk 4, De Kwakel

Welk energielabel heeft Ringdijk 4?

De woning aan Ringdijk 4 in De Kwakel heeft energielabel B.

Is €769.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €769.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning van 128 m² in De Kwakel. De woning heeft energielabel B en een ruim perceel van 410 m², wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak iets goedkoper, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat en de ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van De Kwakel?

De Kwakel ligt in de gemeente Uithoorn, vlakbij Aalsmeer en Amsterdam. Met de auto ben je snel op de snelweg A9. Het treinstation ligt op 11,3 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de bus. De omgevingsadressendichtheid is laag, wat duidt op een rustige, groene omgeving.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning uit 1920, met een woonoppervlak van 128 m² en een perceel van 410 m². Het energielabel is B. De woning heeft karakteristieke elementen van een oude boerderij, maar is wel gemoderniseerd. Het is een eengezinswoning.