Vrijstaande woning te koop: Robert Kochlaan 26, Deventer
KopenDeventerVrijstaande woningenRobert Kochlaan 26

Robert Kochlaan 26

Rollecatekwartier, Deventer

€ 640.000
Buurt Rollecatekwartier, DeventerBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 141m²
141m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in het Rollecatekwartier

Deze vrijstaande woning uit 1968 staat in een rustige, groene buurt van Deventer. Met 141 m² woonoppervlak en een flinke tuin van 573 m² is er volop ruimte. De woning heeft energielabel E, wat betekent dat de stookkosten aan de hoge kant kunnen zijn. De vraagprijs van €640.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Deventer.

Buurt Rollecatekwartier

Het Rollecatekwartier is een rustige woonbuurt met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 1800 inwoners, waarvan een groot deel gezinnen met kinderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. De buurt Rollecatekwartier heeft een stedelijkheidsgraad 1, wat betekent dat het zeer stedelijk is, maar de buurt zelf voelt groen en ruim aan.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je boodschappen bij de Albert Heijn op 800 meter of de Lidl op 900 meter. Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals De Flint en De Steenuil op loopafstand. Het voortgezet onderwijs is met De Boerhaave op 400 meter ook dichtbij. De gemeente Deventer biedt verder volop voorzieningen zoals parken en restaurants in de buurt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder BRIQS Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 640.000
Prijs per m²€ 4.539
Woonoppervlakte141m²
Perceeloppervlakte573m²
Bouwjaar1968
EnergielabelE
BuurtRollecatekwartier
WijkKeizerslanden
GemeenteDeventer

Locatie

Robert Kochlaan 26, Deventer

Buurt statistieken

Gegevens uit Rollecatekwartier

Inwoners1.865
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

25 binnen 5 km

Albert Heijn
Karel de Groteplein 20
796m
Lidl
Karel de Groteplein 46
911m
PLUS
Pastoorsdijk 22
1167m

Scholen

43 binnen 5 km

De Boerhaave
Voortgezet onderwijs · 856 leerlingen
363m
Panta rhei school voor speciaal basisonderwijs
Speciaal onderwijs · 240 leerlingen
572m
Openbare Basisschool De Flint
Basisonderwijs · 335 leerlingen
873m

Veelgestelde vragen

Over Robert Kochlaan 26, Deventer

Welk energielabel heeft Robert Kochlaan 26?

De woning aan Robert Kochlaan 26 in Deventer heeft energielabel E.

Is €640.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €640.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 141 m² met een perceel van 573 m² in het Rollecatekwartier. De woning heeft energielabel E, wat invloed heeft op de maandlasten. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in Deventer om te zien of de prijs past bij jouw budget.

Wat is de ligging van deze woning ten opzichte van het centrum?

De woning ligt in het Rollecatekwartier, een rustige buurt in Deventer. De buurt heeft een hoge omgevingsadressendichtheid, wat duidt op een stedelijke omgeving met veel voorzieningen in de buurt.

Hoe is de buurt Rollecatekwartier om in te wonen?

Het Rollecatekwartier is een rustige woonbuurt met veel eengezinswoningen en gezinnen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de buurt heeft een laag aantal misdrijven (67 totaal) en veel groen. Voorzieningen zoals scholen en supermarkten zijn op loopafstand.