Vrijstaande woning te koop: Scheperweg 2, Tynaarlo

Scheperweg 2

Tynaarlo, Tynaarlo

€ 825.000
Buurt Tynaarlo, TynaarloBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 126m²
126m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een verrassend groot perceel

Deze vrijstaande woning aan de Scheperweg in Tynaarlo ademt rust en ruimte. Het huis uit 1856 heeft een authentieke uitstraling en is omgeven door een perceel van maar liefst 4850 m². Met 126 m² woonoppervlak is het een compacte woning op een royale kavel. De vraagprijs van €825.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan vrijstaande woningen in Tynaarlo met zoveel grond.

Tynaarlo: een dorp met voorzieningen

Tynaarlo is een dorp in de gelijknamige gemeente Tynaarlo. Het heeft 1660 inwoners en een mix van gezinnen en ouderen. De buurt is rustig, met veel eengezinswoningen en een laag criminaliteitscijfer. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een dorpse sfeer met basisvoorzieningen op loopafstand.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi, op nog geen tien minuten lopen. Ook de PLUS is twee straten verder. Basisschool IKC Het Oelebred ligt om de hoek, op 776 meter. Voor het voortgezet onderwijs moet je verder reizen, naar een school op 10 km afstand. Het dorp heeft een restaurant op loopafstand en een park of plantsoen op 760 meter.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Lamberink aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt26 juni 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 825.000
Prijs per m²€ 6.548
Woonoppervlakte126m²
Perceeloppervlakte4850m²
Bouwjaar1856
EnergielabelG
BuurtTynaarlo
WijkTynaarlo
GemeenteTynaarlo

Locatie

Scheperweg 2, Tynaarlo

Buurt statistieken

Gegevens uit Tynaarlo

Inwoners1.660
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Aldi
Transportweg 3
990m
PLUS
Oude Asserstraat 2
1983m
Coop
Larikslaan 1
4334m

Scholen

9 binnen 5 km

IKC Het Oelebred
Basisonderwijs · 136 leerlingen
776m
Kentalis Guyotschool VSO CMB/DB
Speciaal onderwijs · 17 leerlingen
1812m
Kindcentrum De Holtenhoek
Basisonderwijs · 197 leerlingen
2049m

Veelgestelde vragen

Over Scheperweg 2, Tynaarlo

Welk energielabel heeft Scheperweg 2?

De woning aan Scheperweg 2 in Tynaarlo heeft energielabel G.

Is €825.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €825.000 is aan de hoge kant, maar dat komt vooral door het enorme perceel van 4850 m². De woning zelf is met 126 m² relatief compact. In Tynaarlo zijn vrijstaande woningen schaars, en een kavel van deze omvang is bijzonder. Of de prijs marktconform is, hangt af van wat je zoekt: een luxe huis of juist de ruimte eromheen.

Wat betekent energielabel G voor de stookkosten?

Energielabel G is het minst zuinige label. Dat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is en je hoge stookkosten kunt verwachten. Het is een oud huis uit 1856, dus er zal veel warmte verloren gaan. Je kunt de kosten verlagen door te isoleren, maar dat vergt een flinke investering.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 12,1 km afstand. Dat is ongeveer een kwartier met de auto of een half uur met de bus. Tynaarlo is niet direct per trein bereikbaar, dus je bent aangewezen op de auto of bus voor verder reizen.