Vrijstaande woning te koop: Schiksweg 39, Oosterwolde (Ge)

Schiksweg 39

Verspreide huizen Oosterwolde, Oldebroek

€ 1.795.000
Buurt Verspreide huizen Oosterwolde, Oosterwolde (Ge)Bekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 477m²
477m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met een riant perceel

Deze vrijstaande woning uit 2004 staat op een ruim perceel van maar liefst 9050 m², midden in het groen. Met 477 m² woonoppervlak is er volop ruimte voor een groot gezin of wie graag thuis werkt. Het energielabel A betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft de energierekening. De vraagprijs van €1.795.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaal en kwaliteit van deze woning. Vergelijk eens met andere vrijstaande woningen in Oldebroek.

De buurt: Verspreide huizen Oosterwolde

De woning ligt in de buurt Verspreide huizen Oosterwolde, een landelijk gebied met veel rust en ruimte. De buurt telt zo'n 955 inwoners, waarvan een groot deel in gezinsverband woont. Het is een plek waar je elkaar kent en waar het leven in een rustiger tempo gaat. De buurt Verspreide huizen Oosterwolde is dunbevolkt, met een omgevingsadressendichtheid van 91 adressen per km², dat is niet-stedelijk.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto: de dichtstbijzijnde supermarkt (Boni) ligt op ruim twee kilometer afstand. Ook voor school moeten de kinderen iets verder reizen. De dichtstbijzijnde basisschool, Agnietenschool, is op 2,4 km. Het voortgezet onderwijs is op 4,1 km. Het is dus een omgeving waar je vooral woont voor de rust en de ruimte, niet voor de voorzieningen om de hoek. De gemeente Oldebroek biedt verder nog meer landelijk wonen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Pleiter Makelaars & Taxateurs op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.795.000
Prijs per m²€ 3.763
Woonoppervlakte477m²
Perceeloppervlakte9050m²
Bouwjaar2004
EnergielabelA
BuurtVerspreide huizen Oosterwolde
WijkOosterwolde
GemeenteOldebroek

Locatie

Schiksweg 39, Oosterwolde (Ge)

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Oosterwolde

Inwoners955
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Boni
Zuiderzeestraatweg 126
2308m
Boni
Vooronder 14
2323m
PLUS
Zuiderzeestraatweg 133D
2329m

Scholen

14 binnen 5 km

Nuborgh College Oostenlicht
Voortgezet onderwijs · 809 leerlingen
2116m
Agnietenschool
Basisonderwijs · 178 leerlingen
2371m
De Borchstee
Basisonderwijs · 282 leerlingen
2451m

Veelgestelde vragen

Over Schiksweg 39, Oosterwolde (Ge)

Welk energielabel heeft Schiksweg 39?

De woning aan Schiksweg 39 in Oosterwolde (Ge) heeft energielabel A.

Is €1.795.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.795.000 is fors, maar past bij een vrijstaande woning uit 2004 met 477 m² woonoppervlak en een perceel van 9050 m². Het energielabel A is een pluspunt. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de regio om een beeld te krijgen.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een landelijk gebied. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 8 km afstand. Voor de dagelijkse boodschappen moet je naar de supermarkt op 2,3 km. De auto is dus essentieel. De ligging is rustig en groen.

Wat voor onderhoud vraagt een perceel van 9050 m²?

Een perceel van bijna een hectare vergt regelmatig onderhoud: gras maaien, hagen snoeien, onkruid wieden. Reken op een paar uur per week in het groeiseizoen. Je kunt ook een hovenier inschakelen. De woning zelf is uit 2004, dus de bouwkundige staat is over het algemeen goed.

Zijn er scholen in de buurt?

De dichtstbijzijnde basisschool is Agnietenschool op 2,4 km. Andere basisscholen binnen 5 km zijn De Borchstee (2,5 km) en CNS 'De Regenboog' (2,5 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Nuborgh College Oostenlicht op 2,1 km. Het is dus goed te doen met de auto of fiets.

Hoe is de buurt Verspreide huizen Oosterwolde?

Het is een dunbevolkt, landelijk gebied met veel rust. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (81%) en koopwoningen (88%). Er wonen relatief veel gezinnen met kinderen. Het is een veilige buurt: in 2022 werden er 22 misdrijven geregistreerd. Ideaal voor wie van ruimte en stilte houdt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?