Vrijstaande woning te koop: Schilligehamsterweg 12, Winsum (Gr)
KopenHet HogelandVrijstaande woningenSchilligehamsterweg 12

Schilligehamsterweg 12

Winsum Zuid - West, Het Hogeland

€ 440.000
Buurt Winsum Zuid - West, Winsum (Gr)Bekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 173m²
173m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
SPAR op 211m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Schilligehamsterweg 12 in Winsum (Gr) ademt de sfeer van een klassiek dorpshuis. Met 173 m² woonoppervlak en een perceel van 400 m² is er ruimte voor een gezin of wie graag in een ruime omgeving woont. Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1934. De vraagprijs van €440.000 is marktconform voor een vrijstaand huis in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Het Hogeland.

Winsum Zuid - West

De woning ligt in de buurt Winsum Zuid - West, een rustige woonwijk in het dorp Winsum. De buurt telt 1.365 inwoners, met een mix van ouderen en gezinnen. Het is een plek waar veel koopwoningen staan en de sfeer is dorps en gemoedelijk. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, groene omgeving zien.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR, die om de hoek zit. Ook de Albert Heijn en Aldi zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Openbare Basisschool Kromme Akkers, die twee straten verder ligt, of naar de Christelijke Basisschool De Meander. Het treinstation is op vijf minuten lopen. De gemeente Het Hogeland biedt verder voorzieningen zoals een bibliotheek en parken.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder makelaardij Stenekes op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 440.000
Prijs per m²€ 2.543
Woonoppervlakte173m²
Perceeloppervlakte400m²
Bouwjaar1934
EnergielabelC
BuurtWinsum Zuid - West
WijkWinsum
GemeenteHet Hogeland

Locatie

Schilligehamsterweg 12, Winsum (Gr)

Buurt statistieken

Gegevens uit Winsum Zuid - West

Inwoners1.365
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

4 binnen 5 km

SPAR
Hoofdstraat W 44
211m
Albert Heijn
Obergon 2
723m
Aldi
Onderdendamsterweg 33B
752m

Scholen

3 binnen 5 km

Openbare Basisschool Kromme Akkers
Basisonderwijs · 48 leerlingen
3217m
Christelijke Basisschool De Meander
Basisonderwijs · 71 leerlingen
4124m
SWS Noorderlicht
Basisonderwijs · 139 leerlingen
4182m

Veelgestelde vragen

Over Schilligehamsterweg 12, Winsum (Gr)

Welk energielabel heeft Schilligehamsterweg 12?

De woning aan Schilligehamsterweg 12 in Winsum (Gr) heeft energielabel C.

Is €440.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €440.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 173 m² in Winsum. Het energielabel C en het bouwjaar 1934 zijn factoren die de prijs beïnvloeden. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende bedragen aangeboden, dus het is goed om de markt in de gaten te houden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt op 500 meter van het treinstation, dus je bent zo in de stad. De dichtstbijzijnde supermarkt, SPAR, is op 211 meter. Ook de Albert Heijn en Aldi zijn op loopafstand. De buurt is rustig en goed bereikbaar.

Wat voor scholen zijn er in de buurt?

In de omgeving zijn meerdere basisscholen, zoals de Openbare Basisschool Kromme Akkers (op 3,2 km) en de Christelijke Basisschool De Meander (op 4,1 km). Ook is er een kinderdagverblijf op 300 meter. Voor voortgezet onderwijs is de dichtstbijzijnde school op 900 meter.