Vrijstaande woning te koop: Schout Crillaertstraat 3, Tilburg
Verkocht onder voorbehoud
KopenTilburgVrijstaande woningenSchout Crillaertstraat 3

Schout Crillaertstraat 3

Burgemeestersbuurt, Tilburg

€ 1.149.000
Buurt Burgemeestersbuurt, TilburgBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 245m²
29% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in de Burgemeestersbuurt

Deze vrijstaande woning aan de Schout Crillaertstraat 3 in Tilburg is een echte blikvanger. Met 245 m² woonoppervlak en een perceel van 620 m² is er volop ruimte. Het energielabel A++ is uitzonderlijk zuinig. De vraagprijs van €1.149.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Vergelijk dit met andere vrijstaande woningen in Tilburg.

De Burgemeestersbuurt: rustig en groen

De Burgemeestersbuurt is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 1800 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar. Het is een plek waar mensen graag wonen, al zijn er geen bewonersreviews beschikbaar om dat te staven. De buurt Burgemeestersbuurt heeft een zeer hoge stedelijkheidsgraad, maar voelt door de ruime opzet niet druk aan.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR om de hoek (488 m) of fiets je naar de Albert Heijn op 939 m. Kinderen kunnen naar basisschool Kindcentrum Christoffel, die op 134 m ligt, of naar Campus 013 voor voortgezet onderwijs, op slechts 60 m. De gemeente Tilburg biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Lupker Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.149.000
Prijs per m²€ 4.690
Woonoppervlakte245m²
Perceeloppervlakte620m²
Bouwjaar1969
EnergielabelA++
BuurtBurgemeestersbuurt
WijkZorgvlied
GemeenteTilburg

Locatie

Schout Crillaertstraat 3, Tilburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Burgemeestersbuurt

Inwoners1.810
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Burgemeestersbuurt

Woningvoorraad676
Gem. WOZ-waarde€ 551.000
Koopwoningen74%
Huurwoningen26%

Supermarkten

46 binnen 5 km

SPAR
Burg. Van de Mortelplein 41
488m
SPAR express
Ringbaan West 365
711m
Albert Heijn
Professor de Moorplein 124
939m

Scholen

75 binnen 5 km

Campus 013 kath sgm voor vbo en mavo, lwoo, vst. Schakelcollege Tilburg
Voortgezet onderwijs · 385 leerlingen
60m
Kindcentrum Christoffel
Basisonderwijs · 527 leerlingen
134m
Basisschool Harten4
Basisonderwijs · 139 leerlingen
841m

Veelgestelde vragen

Over Schout Crillaertstraat 3, Tilburg

Welk energielabel heeft Schout Crillaertstraat 3?

De woning aan Schout Crillaertstraat 3 in Tilburg heeft energielabel A++.

Is €1.149.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs ligt 41% boven het buurtgemiddelde van €816.333, maar dat is te verklaren: deze woning is met 245 m² 29% groter dan het gemiddelde in de buurt (190 m²). Bovendien is het energielabel A++ uitzonderlijk zuinig. In de Burgemeestersbuurt staan nu 3 koopwoningen te koop, waarvan dit de duurste is. De gemiddelde verkoopprijs in de buurt was €730.231, maar die cijfers zijn gebaseerd op kleinere woningen.

Hoe zuinig is energielabel A++?

Energielabel A++ is het best haalbare label en betekent dat de woning zeer energiezuinig is. De stookkosten zullen laag zijn en het binnenklimaat is comfortabel. In de Burgemeestersbuurt heeft geen enkel ander koopaanbod label A+, dus deze woning steekt er met kop en schouders bovenuit.