Vrijstaande woning te koop: Schubertstraat 4, Elst (Ge)
19 uur geleden ontdekt
KopenOverbetuweVrijstaande woningenSchubertstraat 4

Schubertstraat 4

De Helster, Overbetuwe

€ 530.000
Buurt De Helster, Elst (Ge)Bekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 162m²
162m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning in Elst

Deze vrijstaande woning aan de Schubertstraat in Elst (Ge) heeft een flinke tuin en een eigen oprit. Met 162 m² woonoppervlak en een perceel van 452 m² is er ruimte voor een gezin. De vraagprijs van €530.000 is aan de hoge kant vergeleken met de gemiddelde verkoopprijs van €580.833 in de buurt, maar dat is inclusief de royale kavel. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Overbetuwe.

De Helster: een rustige buurt

De Helster is een rustige woonbuurt in Elst-Noord, met veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. Ongeveer een derde van de inwoners is 65 jaar of ouder, en er wonen relatief veel alleenstaanden. De buurt heeft een matige stedelijkheid (omgevingsadressendichtheid 1138), wat betekent dat het er niet te druk is. Meer over de buurt de Helster.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je snel je boodschappen bij de Aldi op 741 meter of de Jumbo op 822 meter. Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals Katholieke Basisschool de Laarakker op 2,6 km en Daltonschool Confetti op 2,8 km. Het station van Elst ligt op 1,5 km. De gemeente Overbetuwe biedt verder voorzieningen zoals een park op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Anken Makelaardij o.g. B.V. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 530.000
Prijs per m²€ 3.272
Woonoppervlakte162m²
Perceeloppervlakte452m²
Bouwjaar1969
EnergielabelF
BuurtDe Helster
WijkElst-Noord
GemeenteOverbetuwe

Locatie

Schubertstraat 4, Elst (Ge)

Buurt statistieken

Gegevens uit De Helster

Inwoners1.285
Mannen49%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit De Helster

Woningvoorraad614
Gem. WOZ-waarde€ 394.000
Koopwoningen68%
Huurwoningen32%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Aldi
Europaplein 2
741m
Jumbo
Europaplein 22
822m
Albert Heijn
Valburgseweg 20
830m

Scholen

37 binnen 5 km

Katholieke Basisschool de Laarakker
Basisonderwijs · 144 leerlingen
2643m
De Expeditie
Basisonderwijs · 332 leerlingen
2750m
Daltonschool Confetti
Basisonderwijs · 391 leerlingen
2799m

Veelgestelde vragen

Over Schubertstraat 4, Elst (Ge)

Welk energielabel heeft Schubertstraat 4?

De woning aan Schubertstraat 4 in Elst (Ge) heeft energielabel F.

Is €530.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €530.000 ligt iets onder de gemiddelde verkoopprijs van €580.833 in de Helster. De woning heeft een groot perceel van 452 m², wat de prijs kan rechtvaardigen. Het energielabel F betekent wel dat je rekening moet houden met hogere stookkosten.

Hoe is de buurt de Helster om in te wonen?

De Helster is een rustige, matig stedelijke buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen relatief veel ouderen en alleenstaanden. De buurt heeft een laag aantal misdrijven (31 in totaal) en voorzieningen zoals een supermarkt en basisschool zijn op loop- of fietsafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?