Vrijstaande woning te koop: Sibbinkweg 2, Winterswijk

Sibbinkweg 2

Verspreide huizen Corle en omgeving, Winterswijk

€ 349.000
Buurt Verspreide huizen Corle en omgeving, WinterswijkBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 182m²
182m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Deze vrijstaande woning uit 2018 ligt in het buitengebied van Winterswijk, waar je wakker wordt met vogelgeluid en uitzicht over weilanden. Met 182 m² woonoppervlak is er volop plek voor een gezin. De prijs van €349.000 is marktconform voor een woning van dit type en bouwjaar. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Winterswijk.

Buurt Verspreide huizen Corle en omgeving

De buurt is dunbevolkt met 745 inwoners en een lage omgevingsadressendichtheid. Het is een rustige omgeving met veel eengezinswoningen. De meeste bewoners zijn tussen de 45 en 65 jaar. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een landelijke setting met veel rust. Lees meer over de buurt Verspreide huizen Corle en omgeving.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je naar de Jumbo op 582 meter, of de Lidl en Aldi op nog geen kilometer. De Julianaschool (basisonderwijs) zit om de hoek op 436 meter, en voor voortgezet onderwijs is Pronova op 500 meter een optie. Het treinstation van Winterswijk is op 3,3 km afstand. De gemeente Winterswijk biedt voorzieningen zoals een bibliotheek en parken op enkele kilometers.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via HP Makelaardij & Vastgoedbeheer op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 349.000
Prijs per m²€ 1.918
Woonoppervlakte182m²
Perceeloppervlakte176m²
Bouwjaar2018
BuurtVerspreide huizen Corle en omgeving
WijkLand
GemeenteWinterswijk

Locatie

Sibbinkweg 2, Winterswijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Corle en omgeving

Inwoners745
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Jumbo
Europalaan 105
582m
Lidl
Misterweg 23
917m
Aldi
Landbouwstraat 15
919m

Scholen

17 binnen 5 km

Julianaschool
Basisonderwijs · 124 leerlingen
436m
Pronova
Voortgezet onderwijs · 206 leerlingen
500m
Openbare Basisschool De Schakel
Basisonderwijs · 98 leerlingen
715m

Veelgestelde vragen

Over Sibbinkweg 2, Winterswijk

Is €349.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een vrijstaande woning uit 2018 met 182 m² woonoppervlak in het buitengebied van Winterswijk is dit een marktconforme prijs. De woning is relatief nieuw en heeft een moderne indeling. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is het openbaar vervoer in deze buurt?

Het treinstation van Winterswijk ligt op 3,3 km afstand, wat goed te doen is met de fiets of auto. Er zijn geen specifieke buslijnen in de data vermeld, maar de bereikbaarheid per trein is redelijk.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De Julianaschool (basisonderwijs) zit op 436 meter, en Pronova (voortgezet onderwijs) op 500 meter. Ook Openbare Basisschool De Schakel en het Gerrit Komrij College zijn binnen een kilometer te vinden.

Wat voor type woning is dit precies?