Vrijstaande woning te koop: Sint Bavostraat 24, Rijsbergen
KopenZundertVrijstaande woningenSint Bavostraat 24

Sint Bavostraat 24

Rijsbergen, Zundert

€ 625.000
Buurt Rijsbergen, RijsbergenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 223m²
223m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
PLUS op 149m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Sint Bavostraat 24 in Rijsbergen ademt geschiedenis. Het pand uit 1882 heeft een authentieke uitstraling en biedt met 223 m² woonoppervlak veel ruimte. De woning staat op een perceel van 342 m². Met een energielabel E zijn de stookkosten naar verwachting hoger dan bij een modernere woning. De vraagprijs van € 625.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Zundert.

Rijsbergen: rustig dorp met een kritische noot

Rijsbergen is een dorp met zo'n 4.440 inwoners, waar het over het algemeen rustig is. De buurt kent een mix van huishoudens: veel gezinnen en ouderen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Over het algemeen is het rustig in de buurt. Helaas kijken wij uit op een pand van waaruit gedeald wordt." De buurt Rijsbergen heeft een gemiddelde score van 7,75.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die op loopafstand ligt. Ook de Lidl is om de hoek. Voor kinderen zijn er basisscholen in de buurt, zoals Kindcentrum de Avonturier en de Mattheusschool, beide op ongeveer tien minuten lopen. De gemeente Zundert biedt een landelijke omgeving met voorzieningen op fietsafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via MB Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 625.000
Prijs per m²€ 2.803
Woonoppervlakte223m²
Perceeloppervlakte342m²
Bouwjaar1882
EnergielabelE
BuurtRijsbergen
WijkRijsbergen
GemeenteZundert

Locatie

Sint Bavostraat 24, Rijsbergen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.8
Jan van Steenoven
17-06-2025
Veel last van een drugdealer

Inwoneraantal bij de gegevens kloppen niet. Er wonen bijna 7000 mensen in ons dorp. Over het algemeen is het rustig in de buurt. Helaas kijken wij uit op een pand van waaruit gedeald wordt. Weinig allochtone kinderen. Wel veel kinderen van statushouders.

Buurt statistieken

Gegevens uit Rijsbergen

Inwoners4.440
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Rijsbergen

Woningvoorraad1.994
Gem. WOZ-waarde€ 412.000
Koopwoningen72%
Huurwoningen28%

Supermarkten

2 binnen 5 km

PLUS
Sint Bavostraat 50
149m
Lidl
Sint Bavostraat 106
413m
Dirk
Molenstraat 4
5473m

Scholen

4 binnen 5 km

De Koperakker
Speciaal onderwijs · 113 leerlingen
2893m
Kindcentrum de Avonturier
Basisonderwijs · 86 leerlingen
4721m
Mencia Sandrode
Voortgezet onderwijs · 338 leerlingen
4989m

Veelgestelde vragen

Over Sint Bavostraat 24, Rijsbergen

Welk energielabel heeft Sint Bavostraat 24?

De woning aan Sint Bavostraat 24 in Rijsbergen heeft energielabel E.

Is € 625.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 625.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 223 m² in Rijsbergen. In de buurt zijn recent 11 woningen verkocht met een gemiddelde prijs van € 933.909, maar die zijn vaak moderner. Deze woning heeft een energielabel E, wat hogere stookkosten betekent. De prijs weerspiegelt de ruime woonoppervlakte en het karakter van het pand.