Vrijstaande woning te koop: Sleutelbloem 7, Haaksbergen

Sleutelbloem 7

Hassinkbrink, Haaksbergen

€ 825.000
Buurt Hassinkbrink, HaaksbergenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 259m²
259m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een rustige Haaksbergse buurt

Deze vrijstaande woning aan de Sleutelbloem 7 ademt ruimte en rust. Met 259 m² woonoppervlak en een perceel van 566 m² is er volop plek voor een gezin. Het huis uit 2000 heeft energielabel A, wat duidt op een zeer zuinige woning. De vraagprijs van €825.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in Haaksbergen. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Haaksbergen voor een breder beeld.

Hassinkbrink: een groene, ruime buurt

De woning staat in de buurt Hassinkbrink, een rustige woonwijk in Haaksbergen. De buurt telt ruim 2100 inwoners en bestaat voornamelijk uit eengezinswoningen (95%), waarvan het overgrote deel koopwoningen is. Het is een buurt met veel gezinnen en een doorsnee inkomensniveau. De buurt Hassinkbrink heeft een matig stedelijk karakter, met voldoende groen en voorzieningen op loopafstand.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop op 767 meter, om de hoek. Ook Jumbo en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool Op den Akker, twee straten verder (1,8 km). Voor het voortgezet onderwijs is er een school op 1,2 km afstand. De gemeente Haaksbergen biedt een compleet voorzieningenniveau voor het dagelijks leven.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Euverman & Nuyts Makelaars Haaksbergen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 825.000
Prijs per m²€ 3.185
Woonoppervlakte259m²
Perceeloppervlakte566m²
Bouwjaar2000
EnergielabelA
BuurtHassinkbrink
WijkHaaksbergen (dorp)
GemeenteHaaksbergen

Locatie

Sleutelbloem 7, Haaksbergen

Buurt statistieken

Gegevens uit Hassinkbrink

Inwoners2.195
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Coop
Ferdinand Bolstraat 11
767m
Jumbo
Stationsstraat 12
1226m
Albert Heijn
Spoorstraat 30
1422m

Scholen

1 binnen 5 km

Op den Akker
Basisonderwijs · 94 leerlingen
1845m

Veelgestelde vragen

Over Sleutelbloem 7, Haaksbergen

Welk energielabel heeft Sleutelbloem 7?

De woning aan Sleutelbloem 7 in Haaksbergen heeft energielabel A.

Is €825.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €825.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 259 m² met een perceel van 566 m² in Haaksbergen. Het energielabel A en bouwjaar 2000 dragen bij aan de waarde. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen verkocht, maar deze prijs ligt in lijn met wat gebruikelijk is voor dit type woning in deze regio.

Hoe is de buurt Hassinkbrink om in te wonen?

Hassinkbrink is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en koopwoningen. De buurt heeft een matig stedelijk karakter en is populair bij gezinnen. Er wonen relatief veel mensen tussen 45 en 65 jaar, en het aantal huishoudens met kinderen is aanzienlijk. De buurt heeft een laag criminaliteitscijfer en biedt voldoende voorzieningen op loopafstand.

Welke supermarkten en scholen zijn er in de buurt?