Vrijstaande woning te koop: Spechtbos 8, Helvoirt
Verkocht onder voorbehoud
KopenVughtVrijstaande woningenSpechtbos 8

Spechtbos 8

Distelberg, Vught

€ 525.000
Buurt Distelberg, HelvoirtBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Helvoirt

Aan de rand van Helvoirt, in een groene omgeving, staat deze vrijstaande woning op een perceel van maar liefst 1860 m². Het huis uit 1960 heeft een woonoppervlak van 34 m² en energielabel G, wat betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €525.000 is aan de hoge kant, maar de enorme tuin en de rustige ligging maken het een bijzondere optie. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Vught voor vergelijking.

De buurt Distelberg

De woning ligt in de buurt Distelberg, een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt 335 inwoners, waarvan een groot deel 45 jaar of ouder is. Het is een plek waar je elkaar kent en waar het leven in een rustig tempo gaat. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de sfeer is er een van ruimte en privacy.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op 3,6 km afstand, of bij de Aldi en Albert Heijn iets verderop. Kindcentrum de Leydraad is de dichtstbijzijnde basisschool, op 2 km afstand. Ook andere scholen zoals RK Basisschool 't Palet en Kindcentrum De Vlechter zijn binnen 3,5 km bereikbaar. De gemeente Vught biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 800 meter afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via AMB Makelaars Vught I Qualis op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 525.000
Prijs per m²€ 15.441
Woonoppervlakte34m²
Perceeloppervlakte1860m²
Bouwjaar1960
EnergielabelG
BuurtDistelberg
WijkHelvoirt
GemeenteVught

Locatie

Spechtbos 8, Helvoirt

Buurt statistieken

Gegevens uit Distelberg

Inwoners335
Mannen52%
Vrouwen49%

Supermarkten

6 binnen 5 km

PLUS
Burgemeester van Houtplein 66
3573m
PLUS
Achterstraat 20
3605m
Aldi
Vincent van Goghplein 5
3703m

Scholen

9 binnen 5 km

Kindcentrum de Leydraad
Basisonderwijs · 104 leerlingen
1898m
Rooms Katholieke Basisschool t Palet
Basisonderwijs · 122 leerlingen
3307m
Kindcentrum De Vlechter
Basisonderwijs · 128 leerlingen
3314m

Veelgestelde vragen

Over Spechtbos 8, Helvoirt

Welk energielabel heeft Spechtbos 8?

De woning aan Spechtbos 8 in Helvoirt heeft energielabel G.

Is de prijs van €525.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €525.000 is aan de hoge kant, vooral gezien het kleine woonoppervlak van 34 m² en het slechte energielabel G. Het perceel van 1860 m² is echter uitzonderlijk groot, wat de prijs deels verklaart. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in Vught om te zien of de prijs marktconform is.

Wat betekent energielabel G voor mijn energiekosten?

Energielabel G is het slechtste label. De woning is slecht geïsoleerd en heeft waarschijnlijk enkel glas en een oude cv-ketel. Je kunt hoge stookkosten verwachten, zeker in de winter.

Hoe groot is het perceel en wat kan ik ermee?

Het perceel is 1860 m², wat zeer ruim is voor een vrijstaande woning. Je hebt veel tuin, mogelijkheden voor een moestuin, speelplek of zelfs een bijgebouw. Houd wel rekening met onderhoud en eventuele bestemmingsplannen van de gemeente Vught.