Vrijstaande woning te koop: Sperwer 10, Terneuzen

Sperwer 10

Othene, Terneuzen

€ 610.000
Buurt Othene, TerneuzenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 227m²
227m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Othene

Deze vrijstaande woning aan de Sperwer in Terneuzen ademt rust en ruimte. Met 227 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 550 vierkante meter is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De prijs van €610.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Terneuzen.

De buurt Othene

Othene is een jonge, groene wijk met veel waterpartijen en een open karakter. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 8,5. Een bewoner zegt: "Zeer open omgeving met veel groen en waterpartijen." Een ander noemt het "een gezellige wijk" waar nog volop gebouwd wordt. De buurt Othene telt 4400 inwoners, vooral gezinnen en stellen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi, om de hoek. De Jumbo en Albert Heijn zijn twee straten verder. Kinderen gaan naar De Irisschool of Christelijke Basisschool de Parel, beide op loopafstand. De gemeente Terneuzen biedt verder scholen voor voortgezet onderwijs op tien minuten fietsen.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Kindt & Biesbroeck Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 november 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 610.000
Prijs per m²€ 2.687
Woonoppervlakte227m²
Perceeloppervlakte550m²
Bouwjaar2004
EnergielabelA
BuurtOthene
WijkTerneuzen Oost
GemeenteTerneuzen

Locatie

Sperwer 10, Terneuzen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 3 bewoners

7.6
Tim
25-05-2025
Prima en rustig

De buurt voelt levendig en gezellig aan, met een mix van jonge gezinnen en oudere bewoners. Er zijn genoeg voorzieningen in de buurt zoals scholen enzovoort alleen weinig winkels

8.8
Spidifeer
20-10-2024
open omgeving

Zeer open omgeving met veel groen en waterpartijen. Groot bouwplan voor heel Othene met veel variaties in bouwstijlen. Goed bereikbaar via Laan van Othene. Iets meer bedrijvigheid in de buurt kan geen kwaad. Rustige buurt met uitvalswegen naar de polder en wandelpaden ook langs de rivier De Schelde.

9.1
Joanna
24-09-2024
Gezellige wijk

Nog een vrij jonge wijk waar nog diverse woningen gebouwd worden. Hele jonge wijk met veel k8nderen. Voorzieningen kunnen wat meer. Woon er met plezier.

Buurt statistieken

Gegevens uit Othene

Inwoners4.400
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Aldi
Kokkeldreef 10
603m
Jumbo
Lorentzlaan 2
1138m
Albert Heijn
Bellamystraat 141
1475m

Scholen

19 binnen 5 km

De Irisschool
Basisonderwijs · 225 leerlingen
434m
Christelijke Basisschool de Parel
Basisonderwijs · 190 leerlingen
513m
De Argo, hoofdlocatie
Speciaal onderwijs · 96 leerlingen
1018m

Veelgestelde vragen

Over Sperwer 10, Terneuzen

Welk energielabel heeft Sperwer 10?

De woning aan Sperwer 10 in Terneuzen heeft energielabel A.