Vrijstaande woning te koop: Staelduinlaan 5, 'S-Gravenzande
KopenWestlandVrijstaande woningenStaelduinlaan 5

Staelduinlaan 5

S-Gravenzande Buitengebied, Westland

€ 1.600.000
Buurt S-Gravenzande Buitengebied, 'S-GravenzandeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 216m²
216m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Vrijstaande woning met ruim perceel

Deze vrijstaande woning aan de Staelduinlaan 5 in 's-Gravenzande ademt rust en ruimte. Met een woonoppervlak van 216 m² en een perceel van maar liefst 1551 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1967 heeft energielabel F, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €1.600.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Westland.

s-Gravenzande Buitengebied

De buurt s-Gravenzande Buitengebied is een rustige, groene omgeving. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Een vakantiesfeerige buurt met prachtige stranden en duinen op loopafstand." De buurt telt ruim 3500 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar mensen elkaar groeten en een praatje maken.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Dirk, Albert Heijn of Jumbo, allemaal op ongeveer twee kilometer afstand. Basisscholen zoals OBS De Hoogvlieger en Waalcampus zijn om de hoek, en voortgezet onderwijs vind je bij Lentiz-scholen en ISW Hoogeland, op tien minuten lopen. De gemeente Westland biedt verder voorzieningen zoals een park op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.600.000
Prijs per m²€ 7.407
Woonoppervlakte216m²
Perceeloppervlakte1551m²
Bouwjaar1967
EnergielabelF
BuurtS-Gravenzande Buitengebied
Wijk’s-Gravenzande
GemeenteWestland

Locatie

Staelduinlaan 5, 'S-Gravenzande

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
Björn
23-02-2025
Een vakantiesfeerige buurt met prachtige stranden en duinen op loopafstand

Een hele hoop aardige en vriendelijke mensen die altijd groeten en een praatje doen. Schone wijk op een enkele keer na. Enige nadeel is de 20 minuten die je moet rijden voordat je op de snelweg richting Amsterdam bent.

Buurt statistieken

Gegevens uit S-Gravenzande Buitengebied

Inwoners3.540
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Dirk
De Tuinen 66
2294m
Albert Heijn
Verdilaan 4
2495m
Jumbo
Emmastraat 6
2519m

Scholen

41 binnen 5 km

Lentiz | Novilab
Voortgezet onderwijs · 127 leerlingen
1632m
Lentiz | Dalton College
Voortgezet onderwijs · 484 leerlingen
1632m
ISW Hoogeland
Voortgezet onderwijs · 1723 leerlingen
1761m

Veelgestelde vragen

Over Staelduinlaan 5, 'S-Gravenzande

Welk energielabel heeft Staelduinlaan 5?

De woning aan Staelduinlaan 5 in 'S-Gravenzande heeft energielabel F.

Is €1.600.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.600.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in deze buurt. Het perceel van 1551 m² is uitzonderlijk groot, wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak goedkoper, maar het ruime perceel en de rustige ligging maken deze prijs marktconform.