Vrijstaande woning te koop: Sterkenburg 6, Veenendaal

Sterkenburg 6

Salamander, Veenendaal

€ 1.025.000
Buurt Salamander, VeenendaalBekijk buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een groot perceel

Deze vrijstaande woning aan de Sterkenburg 6 in Veenendaal heeft een woonoppervlak van 117 m² en staat op een ruim perceel van 1063 m². Het bouwjaar is 1970, dus je kunt er met een beetje liefde iets moois van maken. De vraagprijs van €1.025.000 is aan de hoge kant, maar dat past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Veenendaal.

Buurt Salamander

De woning ligt in de buurt Salamander, een rustige wijk in Veenendaal. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de buurt telt 770 inwoners en bestaat vooral uit eengezinswoningen. Het is een matig stedelijk gebied met een omgevingsadressendichtheid van 1300.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi op 895 meter of de Jumbo op 917 meter, allebei om de hoek. Ook zijn er scholen in de buurt: het Christelijk Lyceum Veenendaal (voortgezet onderwijs) op 498 meter en Basisschool De Burcht op 551 meter. De gemeente Veenendaal biedt verder voorzieningen zoals een treinstation op 1,7 km en een park op 0,7 km.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Zonnenberg Makelaardij B.V.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.025.000
Prijs per m²€ 8.761
Woonoppervlakte117m²
Perceeloppervlakte1063m²
Bouwjaar1970
BuurtSalamander
WijkZuidwest
GemeenteVeenendaal

Locatie

Sterkenburg 6, Veenendaal

Buurt statistieken

Gegevens uit Salamander

Inwoners770
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Aldi
Dr. Slotemaker de Bruïnestraat 2
895m
Jumbo
Doctor Slotemaker de Bruïnestraat 20
917m
Jumbo
Paddestoelenlaan 40
958m

Scholen

34 binnen 5 km

Christelijk Lyceum Veenendaal
Voortgezet onderwijs · 1922 leerlingen
498m
Basisschool De Burcht
Basisonderwijs · 373 leerlingen
551m
WereldKidz Mozaïek Petenbos
Basisonderwijs · 202 leerlingen
606m

Veelgestelde vragen

Over Sterkenburg 6, Veenendaal

Is €1.025.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.025.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning van 117 m² in Veenendaal. Het perceel is met 1063 m² wel erg ruim, wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak goedkoper, maar door het grote perceel is de prijs marktconform.

Hoe is de buurt Salamander om in te wonen?

Salamander is een rustige, matig stedelijke buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen relatief veel gezinnen en ouderen. Het is er veilig: in de buurt zijn 9 misdrijven geregistreerd. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Wat is de staat van de woning?

De woning is gebouwd in 1970 en heeft een woonoppervlak van 117 m². Het energielabel is niet bekend, maar bij een woning uit die tijd kun je rekening houden met onderhoud aan bijvoorbeeld de cv-ketel of isolatie. Het perceel van 1063 m² biedt veel mogelijkheden voor een tuin of uitbouw.