Vrijstaande woning te koop: Bergweg 35, Veenendaal

Bergweg 35

Salamander, Veenendaal

€ 965.000
Buurt Salamander, VeenendaalBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 204m²
204m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene buurt

Deze vrijstaande woning aan de Bergweg in Veenendaal ademt ruimte en rust. Met 204 m² woonoppervlak en een perceel van 434 m² is er volop plek voor een gezin. Het huis uit 1956 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €965.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Veenendaal.

Salamander: een rustige, kindvriendelijke buurt

De woning staat in de buurt Salamander, een rustige wijk in het zuidwesten van Veenendaal. De buurt telt 770 inwoners en bestaat vrijwel alleen uit eengezinswoningen, waarvan 98% koop. Het is een typische gezinsbuurt: veel huishoudens met kinderen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,8. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich.

Dagelijks leven om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi en Jumbo, beide op loopafstand (om de hoek). Ook scholen zijn dichtbij: het Christelijk Lyceum Veenendaal (voortgezet onderwijs) ligt twee straten verder, en basisscholen zoals De Ceder en De Burcht zijn op loopafstand. Het station van Veenendaal is tien minuten lopen. De gemeente Veenendaal biedt verder voldoende voorzieningen zoals parken en restaurants.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Ditters - Veenendaal op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 965.000
Prijs per m²€ 4.730
Woonoppervlakte204m²
Perceeloppervlakte434m²
Bouwjaar1956
EnergielabelB
BuurtSalamander
WijkZuidwest
GemeenteVeenendaal

Locatie

Bergweg 35, Veenendaal

Buurt statistieken

Gegevens uit Salamander

Inwoners770
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Aldi
Dr. Slotemaker de Bruïnestraat 2
629m
Jumbo
Doctor Slotemaker de Bruïnestraat 20
651m
Jumbo
Paddestoelenlaan 40
1102m

Scholen

34 binnen 5 km

Christelijk Lyceum Veenendaal
Voortgezet onderwijs · 1922 leerlingen
369m
Basisschool De Ceder
Basisonderwijs · 320 leerlingen
572m
Basisschool De Burcht
Basisonderwijs · 373 leerlingen
739m

Veelgestelde vragen

Over Bergweg 35, Veenendaal

Welk energielabel heeft Bergweg 35?

De woning aan Bergweg 35 in Veenendaal heeft energielabel B.

Is €965.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €965.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Veenendaal. Het huis heeft een flinke oppervlakte van 204 m² en een perceel van 434 m², met energielabel B. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van de woning en de vergelijkbare verkopen in de buurt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt op tien minuten lopen van het treinstation van Veenendaal. Voor dagelijkse boodschappen zijn supermarkten op loopafstand.

Wat voor type buurt is Salamander?

Salamander is een rustige, groene buurt met vrijwel alleen eengezinswoningen (99%) en veel koopwoningen (98%). Het is een gezinsbuurt: veel huishoudens met kinderen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,8. De buurt heeft een matige stedelijkheid (omgevingsadressendichtheid 1300) en weinig criminaliteit (9 misdrijven).