Vrijstaande woning te koop: Stokhorsterweg 1, Ulft

Stokhorsterweg 1

Ulft-Centrum en Ulft-Oost, Oude IJsselstreek

€ 795.000
Buurt Ulft-Centrum en Ulft-Oost, UlftBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 476m²
476m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Ulft

Deze vrijstaande woning aan de Stokhorsterweg in Ulft ademt ruimte en rust. Met 476 m² woonoppervlak op een perceel van 815 m² is er volop plek voor een groot gezin of wie graag veel leefruimte heeft. Het energielabel A betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €795.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Oude IJsselstreek.

De buurt: Ulft-Centrum en Ulft-Oost

De woning ligt in de buurt Ulft-Centrum en Ulft-Oost, een gemengde wijk met zowel koop- als huurwoningen. De buurt telt ruim 3400 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomensbeeld zien.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (350 m) of de Lidl twee straten verder (439 m). Ook de Jumbo en Aldi zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Openbare Basisschool De Woelwaters (644 m) of de PC Jenaplan Basisschool De Bontebrug (649 m). De gemeente Oude IJsselstreek biedt een rustige, groene omgeving.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Heutinck Makelaardij B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 795.000
Prijs per m²€ 1.670
Woonoppervlakte476m²
Perceeloppervlakte815m²
Bouwjaar1987
EnergielabelA
BuurtUlft-Centrum en Ulft-Oost
WijkUlft-Etten
GemeenteOude IJsselstreek

Locatie

Stokhorsterweg 1, Ulft

Buurt statistieken

Gegevens uit Ulft-Centrum en Ulft-Oost

Inwoners3.480
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Albert Heijn
Veldstraat 10
350m
Lidl
Kerkstraat 30
439m
Jumbo
Middelgraaf 4
575m

Scholen

10 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Woelwaters
Basisonderwijs · 223 leerlingen
644m
PC Jenaplan Basisschool De Bontebrug
Basisonderwijs · 88 leerlingen
649m
RK Mariaschool
Basisonderwijs · 289 leerlingen
938m

Veelgestelde vragen

Over Stokhorsterweg 1, Ulft

Welk energielabel heeft Stokhorsterweg 1?

De woning aan Stokhorsterweg 1 in Ulft heeft energielabel A.

Is €795.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €795.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 476 m² met energielabel A in Ulft. De woning heeft een groot perceel en een gunstig energielabel, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende bedragen aangeboden, dus het loont om de markt in de gaten te houden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Ulft, op 5,6 km van het dichtstbijzijnde treinstation. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen ben je dichtbij.

Wat voor onderhoud kun je verwachten bij een woning uit 1987?

Een woning uit 1987 is inmiddels bijna 40 jaar oud. De exacte onderhoudsstaat is niet bekend uit de data.