Vrijstaande woning te koop: Strandweg 38, Burgh-Haamstede

Strandweg 38

Nieuw-Haamstede, Schouwen-Duiveland

€ 3.250.000
Buurt Nieuw-Haamstede, Burgh-HaamstedeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 581m²
581m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor senioren
65% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Aan de rand van Burgh-Haamstede, vlak bij de duinen en het strand, staat deze vrijstaande woning met een enorme tuin. Het huis uit 1990 biedt 581 m² woonoppervlak en ademt ruimte en rust. De vraagprijs van €3.250.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Vergelijk eens met andere vrijstaande woningen in Schouwen-Duiveland.

## De buurt Nieuw-Haamstede is een rustige woonwijk met veel gepensioneerden en tweede-woningbezitters. Van de 390 inwoners is 65% 65 jaar of ouder. Het is er stil en groen, met de zee op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de sfeer is ongetwijfeld ontspannen.

Het dagelijks leven speelt zich af in Burgh-Haamstede zelf. Voor de boodschappen kun je naar de Aldi of Albert Heijn, beide op ongeveer 3,5 km afstand, een kort ritje of een flinke wandeling. Basisscholen zoals De Kirreweie en Onder De Wieken zitten op dezelfde afstand. De gemeente Schouwen-Duiveland biedt verder vooral natuur en recreatie.

## Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Bijdevaate Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 augustus 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 3.250.000
Prijs per m²€ 5.594
Woonoppervlakte581m²
Perceeloppervlakte9995m²
Bouwjaar1990
BuurtNieuw-Haamstede
WijkHaamstede
GemeenteSchouwen-Duiveland

Locatie

Strandweg 38, Burgh-Haamstede

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuw-Haamstede

Inwoners390
Mannen50%
Vrouwen49%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Aldi
Noordstraat 16
3549m
Albert Heijn
Burghseweg 73
3563m
Jumbo
Wilhelminaweg 1
5700m

Scholen

2 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Kirreweie
Basisonderwijs · 92 leerlingen
3656m
Basisschool Onder De Wieken
Basisonderwijs · 107 leerlingen
3656m

Veelgestelde vragen

Over Strandweg 38, Burgh-Haamstede

Is €3.250.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €3.250.000 is fors, maar past bij de enorme oppervlakte (581 m²) en het perceel van bijna 10.000 m². Vrijstaande woningen in deze prijsklasse zijn zeldzaam in de regio. Of het een goede deal is, hangt af van de staat van het huis en de exacte ligging. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in Schouwen-Duiveland om een beeld te krijgen.

Hoe is de buurt Nieuw-Haamstede om in te wonen?

Nieuw-Haamstede is een rustige, groene buurt met veel oudere bewoners. Het is er stil en veilig, met de duinen en het strand op loopafstand. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zitten op een paar kilometer afstand, dus een auto is handig. De sfeer is ontspannen en vooral gericht op rust en natuur.

Wat is de afstand tot het strand?

Het strand is dus op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Binnen 5 km zijn er twee basisscholen: Openbare Basisschool De Kirreweie en Basisschool Onder De Wieken, beide op ongeveer 3,6 km afstand. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Zierikzee of verder, op 18 km. Dat is een flink eind, dus een auto of bus is nodig.