Vrijstaande woning te koop: Stuivezandseweg 39B, Klein Zundert
KopenZundertVrijstaande woningenStuivezandseweg 39B

Stuivezandseweg 39B

Verspreide huizen Klein-Zundert, Zundert

€ 799.000
Buurt Verspreide huizen Klein-Zundert, Klein ZundertBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 206m²
206m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Klein Zundert

Deze vrijstaande woning aan de Stuivezandseweg 39B in Klein Zundert ademt rust en ruimte. Met 206 m² woonoppervlak op een perceel van 500 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1992 heeft energielabel B, wat duidt op een zuinige basis. De vraagprijs van €799.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Zundert.

De buurt: Verspreide huizen Klein-Zundert

De buurt Verspreide huizen Klein-Zundert is een landelijke omgeving met veel eengezinswoningen (94%). Het is er rustig, met 1115 inwoners en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,6. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een veilige buurt met 39 misdrijven in totaal.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Dirk of Albert Heijn, beide op ruim een kilometer afstand. Basisschool Sint Antonius is om de hoek, op 500 meter, en Mencia Sandrode voor voortgezet onderwijs op 700 meter. De gemeente Zundert biedt een landelijke setting met voorzieningen op rijafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Hassel Makelaars o.g. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 799.000
Prijs per m²€ 3.879
Woonoppervlakte206m²
Perceeloppervlakte500m²
Bouwjaar1992
EnergielabelB
BuurtVerspreide huizen Klein-Zundert
WijkKlein - Zundert
GemeenteZundert

Locatie

Stuivezandseweg 39B, Klein Zundert

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Klein-Zundert

Inwoners1.115
Mannen54%
Vrouwen46%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Dirk
Molenstraat 4
1237m
Albert Heijn
Molenstraat 58
1328m
Aldi
Achtertuin 14
1435m

Scholen

5 binnen 5 km

RK Basisschool Sint Antonius
Basisonderwijs · 304 leerlingen
491m
Mencia Sandrode
Voortgezet onderwijs · 338 leerlingen
702m
Basisschool Zonnebloem Zundert
Basisonderwijs · 293 leerlingen
1566m

Veelgestelde vragen

Over Stuivezandseweg 39B, Klein Zundert

Welk energielabel heeft Stuivezandseweg 39B?

De woning aan Stuivezandseweg 39B in Klein Zundert heeft energielabel B.

Is €799.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €799.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 206 m² met energielabel B in Klein Zundert. De woning heeft een ruim perceel van 500 m² en is gebouwd in 1992. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Klein Zundert?

Klein Zundert is een landelijke buurt. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 12,6 km afstand. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is aan te raden.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loop- of fietsafstand. RK Basisschool Sint Antonius ligt op 500 meter, Mencia Sandrode (voortgezet onderwijs) op 700 meter. Ook Basisschool Zonnebloem Zundert en RK Basisschool St Anna zijn binnen 2 km bereikbaar.