Vrijstaande woning te koop: Terburghtweg 20, Oisterwijk
KopenOisterwijkVrijstaande woningenTerburghtweg 20

Terburghtweg 20

Omgeving Waterhoef, Oisterwijk

€ 839.000
Buurt Omgeving Waterhoef, OisterwijkBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 185m²
185m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Oisterwijk

Deze vrijstaande woning aan de Terburghtweg 20 ligt in een groene, rustige omgeving. Met 185 m² woonoppervlak en een perceel van 525 m² is er volop ruimte. De woning uit 1968 is solide gebouwd en biedt een fijne basis. De vraagprijs van €839.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Oisterwijk.

Buurt omg. Waterhoef

De buurt omg. Waterhoef is een rustige woonwijk met veel groen. Er wonen vooral gezinnen en ouderen, en de sfeer is gemoedelijk. De buurt heeft een dorps karakter, met voorzieningen op loopafstand.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij Albert Heijn (om de hoek) of Jumbo (twee straten verder). Kinderen lopen naar BS De Tovervogel (naast de deur) of Openbare basisschool De Kikkenduut (vijf minuten lopen). Voor de middelbare school fiets je naar 2College Durendael (tien minuten). De gemeente Oisterwijk biedt een fijne mix van rust en bereikbaarheid.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Finesse Makelaardij B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt21 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 839.000
Prijs per m²€ 4.535
Woonoppervlakte185m²
Perceeloppervlakte525m²
Bouwjaar1968
BuurtOmgeving Waterhoef
WijkWaterhoef
GemeenteOisterwijk

Locatie

Terburghtweg 20, Oisterwijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Omgeving Waterhoef

Inwoners2.575
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Albert Heijn
Dorpsstraat 34
693m
Jumbo
Fabriekspad 1
900m
Lidl
Almystraat 2
982m

Scholen

18 binnen 5 km

BS De Tovervogel
Basisonderwijs · 175 leerlingen
149m
Openbare basisschool De Kikkenduut
Basisonderwijs · 310 leerlingen
734m
Basisschool De Nieuwe Linde
Basisonderwijs · 91 leerlingen
1204m

Veelgestelde vragen

Over Terburghtweg 20, Oisterwijk

Is de prijs van €839.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €839.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 185 m² met een perceel van 525 m² in Oisterwijk. De woning is uit 1968, dus je kunt verwachten dat er in de loop der jaren onderhoud is gepleegd. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen verkocht, afhankelijk van staat en ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt op 1,1 km van het treinstation, dus je bent in een kwartier lopen op het station. De buurt is rustig en groen, met goede wegen naar het centrum van Oisterwijk en de snelweg. Openbaar vervoer is goed bereikbaar.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je supermarkten zoals Albert Heijn (693 m) en Jumbo (900 m). Basisscholen zijn er ook dichtbij: BS De Tovervogel op 149 m en De Kikkenduut op 734 m. Voor de dagelijkse boodschappen en school hoef je niet ver.