Vrijstaande woning te koop: Teune Smeedstraat 3, Stramproy
Verkocht onder voorbehoud
KopenWeertVrijstaande woningenTeune Smeedstraat 3

Teune Smeedstraat 3

Stramproy, Weert

€ 565.000
Buurt Stramproy, StramproyBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 168m²
168m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Teune Smeedstraat in Stramproy ademt de rust van het Limburgse platteland. Met 168 m² woonoppervlak en een ruime tuin van 603 m² is er volop plek voor het hele gezin. Het bouwjaar 1975 geeft de woning een solide uitstraling, met mogelijkheden om het helemaal naar eigen smaak aan te passen. De vraagprijs van €565.000 is marktconform voor een vrijstaande woningen in Weert van deze omvang.

Stramproy: een dorp met voorzieningen

Stramproy is een dorp waar het goed toeven is. Met ruim 4400 inwoners is het groot genoeg voor een levendige gemeenschap, maar klein genoeg om de rust te bewaren. De bevolking is gemêleerd: veel ouderen, maar ook gezinnen met kinderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een groot deel van de woningen is eengezinswoning, wat duidt op een stabiele woonomgeving. De buurt Stramproy biedt een prettige mix van rust en voorzieningen.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je verse broodjes bij de Jumbo of Aldi, beide op loopafstand. De kinderen kunnen naar Basisschool De Firtel of Jenaplanschool de Duizendpoot, allebei om de hoek. Voor de dagelijkse boodschappen hoef je de auto niet te pakken: de supermarkten liggen op vijf minuten lopen. Het dorp heeft ook een huisartsenpraktijk en een park op loopafstand. De gemeente Weert biedt daarnaast uitgebreidere voorzieningen op iets grotere afstand.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Laenen Makelaardij. Het is een vrijstaande woning met een ruime tuin.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 565.000
Prijs per m²€ 3.363
Woonoppervlakte168m²
Perceeloppervlakte603m²
Bouwjaar1975
EnergielabelC
BuurtStramproy
WijkStramproy
GemeenteWeert

Locatie

Teune Smeedstraat 3, Stramproy

Buurt statistieken

Gegevens uit Stramproy

Inwoners4.460
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Jumbo
Dr. Schaepmanstraat 3
729m
Aldi
Mgr. Nolensstraat 1
775m
Jumbo
Oranjeplein 225
5800m

Scholen

4 binnen 5 km

Basisschool De Firtel, een Jeelo school
Basisonderwijs · 222 leerlingen
592m
Jenaplanschool de Duizendpoot
Basisonderwijs · 128 leerlingen
609m
Basisschool Tungelder
Basisonderwijs · 78 leerlingen
2788m

Veelgestelde vragen

Over Teune Smeedstraat 3, Stramproy

Welk energielabel heeft Teune Smeedstraat 3?

De woning aan Teune Smeedstraat 3 in Stramproy heeft energielabel C.

Is €565.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €565.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 168 m² met een perceel van 603 m² in Stramproy. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het bouwjaar 1975 betekent dat er mogelijk onderhoud nodig is, maar de prijs weerspiegelt de ruime opzet en de rustige ligging.

Hoe is de buurt Stramproy om in te wonen?

Stramproy is een dorp met een gemêleerde bevolking: veel ouderen, maar ook gezinnen. De voorzieningen zijn goed: supermarkten, scholen en een huisartsenpraktijk liggen op loopafstand. Het is een rustige, veilige buurt met weinig criminaliteit. De omgevingsadressendichtheid is laag, wat bijdraagt aan de landelijke sfeer.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn twee basisscholen op loopafstand: Basisschool De Firtel (592 meter) en Jenaplanschool de Duizendpoot (609 meter). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Weert, op 7,3 km afstand. Er zijn ook kinderdagverblijven in de buurt.

Hoe is het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 7,2 km afstand, in Weert. Vanaf daar kun je naar Eindhoven en Roermond. Voor de meeste dagelijkse ritten is een auto handig.

Wat is de staat van de woning?

De woning is gebouwd in 1975, dus het is een bestaande bouw.

Zijn er winkels in de buurt?

Ja, er zijn twee supermarkten op loopafstand: Jumbo (729 meter) en Aldi (775 meter). Ook zijn er restaurants en een bibliotheek in het dorp. Voor uitgebreidere winkelmogelijkheden kun je naar Weert.

Laenen Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Laenen Makelaardij