Vrijstaande woning te koop: Tripscompagniesterweg 29, Tripscompagnie
Verkocht onder voorbehoud
KopenMidden-GroningenVrijstaande woningenTripscompagniesterweg 29

Tripscompagniesterweg 29

Tripscompagnie, Midden-Groningen

€ 975.000
Buurt Tripscompagnie, TripscompagnieBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 959m²
959m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de rand van Tripscompagnie

Deze vrijstaande woning aan de Tripscompagniesterweg 29 ligt in het groene hart van de provincie. Met een woonoppervlak van 959 m² en een perceel van maar liefst 5390 m² is dit een plek waar je echt tot rust komt. De woning uit 1960 heeft energielabel D en staat te koop voor € 975.000. Vergeleken met andere vrijstaande woningen in Midden-Groningen is de prijs aan de hoge kant, maar dat past bij de enorme oppervlakte en het royale perceel.

De buurt Tripscompagnie

Tripscompagnie is een klein dorp met ongeveer 105 inwoners, waar het rustig wonen is. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en bijna allemaal koopwoningen. Het is een plek waar je elkaar kent en waar het leven in een rustig tempo gaat. De buurt Tripscompagnie heeft een lage stedelijkheidsgraad, met een omgevingsadressendichtheid van slechts 13 adressen per km². Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een hechte gemeenschap met veel gezinnen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de omliggende dorpen. De dichtstbijzijnde supermarkt, Coop, vind je op zo'n 3,2 km afstand, gevolgd door PLUS, Jumbo, Aldi en Lidl op ongeveer 3,5 km. Ook scholen liggen op rijafstand: basisschool OBS Menterhorn op 2,7 km en CBS De Wegwijzer op 3,5 km. Het treinstation is 4,9 km verderop. De gemeente Midden-Groningen biedt een mooie mix van plattelandsrust en voorzieningen op bereikbare afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Veendam aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 augustus 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 975.000
Prijs per m²€ 1.017
Woonoppervlakte959m²
Perceeloppervlakte5390m²
Bouwjaar1960
EnergielabelD
BuurtTripscompagnie
WijkMuntendam
GemeenteMidden-Groningen

Locatie

Tripscompagniesterweg 29, Tripscompagnie

Buurt statistieken

Gegevens uit Tripscompagnie

Inwoners105
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Coop
Spoorstraat 21
3261m
PLUS
Kerkstraat 55
3451m
Jumbo
Noorderstraat 103
3501m

Scholen

22 binnen 5 km

OBS Menterhorn
Basisonderwijs · 164 leerlingen
2653m
CBS De Wegwijzer
Basisonderwijs · 126 leerlingen
3530m
OBS 't Heidemeer
Basisonderwijs · 232 leerlingen
3531m

Veelgestelde vragen

Over Tripscompagniesterweg 29, Tripscompagnie

Welk energielabel heeft Tripscompagniesterweg 29?

De woning aan Tripscompagniesterweg 29 in Tripscompagnie heeft energielabel D.

Is € 975.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 975.000 is aan de hoge kant, maar past bij de uitzonderlijke oppervlakte van 959 m² woonruimte en een perceel van 5390 m². Vergelijkbare vrijstaande woningen in Midden-Groningen zijn vaak kleiner. Het energielabel D betekent dat er nog winst te behalen valt op het gebied van isolatie, wat de stookkosten kan drukken.

Hoe is het leven in Tripscompagnie?

Tripscompagnie is een rustig dorp met 105 inwoners, waar het merendeel van de woningen koopwoningen zijn. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad en veel gezinnen. Er zijn geen winkels of scholen op loopafstand, maar de voorzieningen in omliggende dorpen zijn binnen enkele minuten met de auto bereikbaar.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation ligt op 4,9 km afstand van de woning. Dat is ongeveer 10 minuten met de auto of een mooie fietstocht van een half uur.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op rijafstand. De dichtstbijzijnde is OBS Menterhorn op 2,7 km, gevolgd door CBS De Wegwijzer op 3,5 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een school op 4,9 km afstand.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is maar liefst 5390 m² groot. Dat biedt volop ruimte voor een grote tuin, wellicht een moestuin, speelweide of zelfs een paardenbak. De mogelijkheden zijn eindeloos, maar houd rekening met onderhoud.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel D. Dat is gemiddeld voor een woning uit 1960. Je kunt verwachten dat de stookkosten redelijk zijn, maar met isolatiemaatregelen kun je het label verbeteren en besparen op energiekosten.