Vrijstaande woning te koop: Valkenstraat 12, Teteringen
Verkocht onder voorbehoud
KopenBredaVrijstaande woningenValkenstraat 12

Valkenstraat 12

Teteringen, Breda

€ 1.475.000
Buurt Teteringen, TeteringenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 204m²
26% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een riant perceel

Deze vrijstaande woning aan de Valkenstraat 12 in Teteringen ademt rust en ruimte. Met een woonoppervlak van 204 m² en een perceel van maar liefst 6740 m² is dit een plek waar je echt tot jezelf komt. Het bouwjaar 1970 geeft de woning een solide uitstraling, al is het energielabel D een aandachtspunt. De vraagprijs van €1.475.000 is aan de hoge kant, ook in vergelijking met andere vrijstaande woningen in Breda.

Teteringen: groen en dorps

Teteringen is een dorpse buurt met veel groen en water. Op basis van vier beoordelingen geven bewoners de buurt een 8,16. Een bewoner zegt: "Prachtig wonen in Teteringen, winkels, natuur, gezellige mensen en rustig wonen." Een ander noemt het "een prachtige buurt voor ons om te wonen!" De buurt telt relatief veel gezinnen en koopwoningen. Meer over de sfeer lees je op de pagina over Teteringen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, op nog geen tien minuten lopen. Ook SPAR express en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar Nutsbasisschool Teteringen, om de hoek, of naar Kbs Helder Camara, twee straten verder. Voor voortgezet onderwijs is Curio scala op loopafstand. De gemeente Breda biedt verder alle stedelijke voorzieningen op korte rijafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van de Water Makelaars Breda op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.475.000
Prijs per m²€ 7.230
Woonoppervlakte204m²
Perceeloppervlakte6740m²
Bouwjaar1970
EnergielabelD
BuurtTeteringen
WijkTeteringen
GemeenteBreda

Locatie

Valkenstraat 12, Teteringen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 4 bewoners

8.5
Netty van de kreeke
07-09-2024
Prachtig wonen in Teteringen, winkels, natuur, gezellige mensen en rustig wonen wonen in een prachtige nieuwe wijk in Teteringen!!!!

De buurt is prachtig gelegen aan het water vd waterdonken, dus heerlijk om te wandelen, rond deze prachtige water partij, winkel centrum op 10 min.met de auto, Aldi en Jumbo gevestigd in Teteringen zelf. Scholen ,kinderopvang, huisartsenpraktijk, fysio, tandarts, openbaar vervoer(in 10 minuten in het centrum van Breda) alles is er in Teteringen. Ik zeg nooit meer weg gaan!!!

8.0
Netty van de kreeke
21-07-2024
Veel groen,water,een prachtige buurt voor ons om te wonen!

Teteringen is geweldig om te wonen, met veel prachtige natuur, Winkels zijn goed bereikbaar, eigen gezondheidscentrum, openbaar vervoer en uitvalswegen alles is prima geregeld. We leven in deze nieuwbouw wijk, met buren goed contact, saamhorigheid is prima, we helpen elkaar,we delen de goede en slechte momenten met elkaar. Kortom een vriendelijke, prachtige wijk om te wonen!!!!

8.3
Hanneke Klijnen
05-12-2023
Hele Gezellige straat waar ik woon

Jong en oud bij mij in de straat en n fijne buurt! Trots op Helaas te weinig winkels en koffie zaakje lijkt me gezellig, dan gaat t iets meer leven denk ik.

7.9
Hanneke Klijnen
25-10-2023
Gezellig

Minpunt, weinig winkels