Vrijstaande woning te koop: van Brederodelaan 5, Waalwijk
1 uur geleden ontdekt
KopenWaalwijkVrijstaande woningenvan Brederodelaan 5

van Brederodelaan 5

Centrum, Waalwijk

€ 1.185.000
Buurt Centrum, WaalwijkBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 225m²
225m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Waalwijk

Deze vrijstaande woning aan de van Brederodelaan straalt ruimte en karakter uit. Met een woonoppervlak van 225 m² en een perceel van maar liefst 1132 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1954 heeft energielabel D, wat betekent dat er nog stappen te zetten zijn op het gebied van isolatie. Met een vraagprijs van €1.185.000 is dit aanbod aan de hoge kant, maar dat past bij de schaarste aan vrijstaande woningen in Waalwijk.

De buurt Centrum

De woning ligt in de buurt Centrum, een levendige wijk in het hart van Waalwijk. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een gemiddeld rapportcijfer van 9,38. Een bewoner zegt: "alles is perfect!!!!!!!!!!!!!!!!". Een ander noemt het "super". De buurt telt ruim 4700 inwoners, met een mix van alleenstaanden en ouderen. Het is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je boodschappen bij Albert Heijn om de hoek of Nettorama twee straten verder. Voor de kinderen zijn er meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Rooms Katholieke Basisschool Besoyen en RK Basisschool Teresia. Het Dr. Mollercollege voor voortgezet onderwijs is tien minuten lopen. Ook een park of plantsoen vind je om de hoek. De gemeente Waalwijk biedt een compleet voorzieningenniveau.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van de Zande Makelaardij Waalwijk.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt21 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.185.000
Prijs per m²€ 5.267
Woonoppervlakte225m²
Perceeloppervlakte1132m²
Bouwjaar1954
EnergielabelD
BuurtCentrum
WijkWaalwijk
GemeenteWaalwijk

Locatie

van Brederodelaan 5, Waalwijk

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 3 bewoners

9.6
diny kroot
29-04-2025
perfect

alles is perfect!!!!!!!!!!!!!!!!

8.5
diny kroot
31-03-2025
perfect

prima

10
diny kroot
02-01-2025
perfect

super

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum

Inwoners4.760
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Albert Heijn
De Els 46A
327m
Nettorama
Burgemeester Verwielstraat 5a
380m
PLUS
Reigerbosweg 2
1146m

Scholen

22 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool Besoyen
Basisonderwijs · 318 leerlingen
516m
RK Basisschool Teresia
Basisonderwijs · 227 leerlingen
688m
Openbare Basisschool Van der Heijden
Basisonderwijs · 74 leerlingen
899m

Veelgestelde vragen

Over van Brederodelaan 5, Waalwijk

Welk energielabel heeft van Brederodelaan 5?

De woning aan van Brederodelaan 5 in Waalwijk heeft energielabel D.

Is €1.185.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.185.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Waalwijk. Het perceel van 1132 m² is uitzonderlijk groot, wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner of hebben minder grond.

Wat is de staat van het energielabel D?

Energielabel D betekent dat de woning matig isoleert. De stookkosten zullen hoger zijn dan bij een woning met label A of B. Het bouwjaar 1954 geeft aan dat er mogelijk nog enkel glas of een oude cv-ketel aanwezig is. Je kunt de makelaar vragen naar de specifieke isolatiemaatregelen.