Vrijstaande woning te koop: Van Koppenweg 30, Naaldwijk
KopenWestlandVrijstaande woningenVan Koppenweg 30

Van Koppenweg 30

Pijletuinen, Westland

€ 1.095.000
Buurt Pijletuinen, NaaldwijkBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 162m²
162m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een groot perceel

Deze vrijstaande woning aan de Van Koppenweg 30 in Naaldwijk valt op door het ruime perceel van 956 m². Het huis uit 1992 heeft een oppervlakte van 162 m² en is voorzien van energielabel A++, wat duidt op een zeer zuinige woning. De vraagprijs van €1.095.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Westland.

De buurt Pijletuinen

Pijletuinen is een rustige woonwijk in Naaldwijk. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Fijne buren, fijne plek, een park in de buurt, een school, een kapper en een snackbar. Fijne omgeving, mensen helpen elkaar." De buurt telt ruim 3200 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De buurt Pijletuinen heeft een laag criminaliteitscijfer.

Het dagelijks leven

Om de hoek vind je basisschool De Regenboog en het Lentiz Floracollege. Voor de dagelijkse boodschappen kun je twee straten verder terecht bij Albert Heijn of Jumbo. Ook een park ligt op loopafstand. De gemeente Westland biedt verder voldoende voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Olsthoorn Makelaars Westland B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.095.000
Prijs per m²€ 6.759
Woonoppervlakte162m²
Perceeloppervlakte956m²
Bouwjaar1992
EnergielabelA++
BuurtPijletuinen
WijkNaaldwijk
GemeenteWestland

Locatie

Van Koppenweg 30, Naaldwijk

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.9
Evi Goudswaard
09-07-2024
Fijn

Fijne buren Fijne plek Een park in de buurt Een school Een kapper en een snackbar Fijne omgeving Mensen helpen elkaar

Buurt statistieken

Gegevens uit Pijletuinen

Inwoners3.255
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Albert Heijn
Verdilaan 4
876m
Jumbo
Emmastraat 6
976m
Dirk
De Tuinen 66
1143m

Scholen

53 binnen 5 km

Lentiz | Floracollege
Voortgezet onderwijs · 991 leerlingen
156m
Islamitische Basisschool
Basisonderwijs · 63 leerlingen
320m
Speciaal Basisonderwijs De Diamant
Speciaal onderwijs · 335 leerlingen
511m

Veelgestelde vragen

Over Van Koppenweg 30, Naaldwijk

Welk energielabel heeft Van Koppenweg 30?

De woning aan Van Koppenweg 30 in Naaldwijk heeft energielabel A++.

Is de prijs van €1.095.000 marktconform voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €1.095.000 is aan de hoge kant, maar past bij een vrijstaande woning met een groot perceel van 956 m² en energielabel A++. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs weerspiegelt de unieke combinatie van ruimte en zuinigheid.

Hoe is de bereikbaarheid van Pijletuinen?

Pijletuinen ligt in Naaldwijk, in de gemeente Westland. Het dichtstbijzijnde treinstation bevindt zich op 10,8 km afstand.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de buurt vind je onder andere een Albert Heijn en Jumbo op loopafstand, evenals basisscholen zoals De Regenboog en het Lentiz Floracollege. Ook een park en een huisartsenpraktijk zijn dichtbij.