Vrijstaande woning te koop: Van Sminialeane 12, Wommels
18 uur geleden ontdekt

Van Sminialeane 12

Wommels, Súdwest-Fryslân

€ 707.000
Buurt Wommels, WommelsBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 171m²
171m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1909 combineert historische charme met een modern energielabel A++. Met 171 m² woonoppervlak en een ruime tuin van 717 m² biedt het volop ruimte. De vraagprijs van €707.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Súdwest-Fryslân.

Wommels: rustig en compleet

Wommels is een knus dorp waar het rustig wonen is, maar waar je alles vindt wat je nodig hebt. Een bewoner zegt: "Ik vind het fijn om in het knusse Wommels te wonen, woon er pas net maar super fijn erg rustig en alles wat je nodig zou hebben zit hier in het dorp hoe fijn is dat!" De buurt Wommels telt ruim 2200 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een van de minst stedelijke gebieden van Nederland.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit. Ook de basisscholen Christelijke Basisschool It Funemint en OBS De Opslach zijn op loopafstand. De gemeente Súdwest-Fryslân biedt een landelijke omgeving met voorzieningen dichtbij.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Lelyveld Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 707.000
Prijs per m²€ 4.135
Woonoppervlakte171m²
Perceeloppervlakte717m²
Bouwjaar1909
EnergielabelA++
BuurtWommels
WijkLittenseradiel
GemeenteSúdwest-Fryslân

Locatie

Van Sminialeane 12, Wommels

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.4
Teatske
28-11-2023
All you need in wommels

Ik vind het fijn om in het knusse wommels te wonen, woon er pas net maar super fijn erg rustig en alles wat je nodig zou hebben zit hier in het dorp hoe fijn is dat! Er mocht alleen wat meer worden ondernomen met feestdagen, zoals kerstmarkten of koninginnendag etc.

Buurt statistieken

Gegevens uit Wommels

Inwoners2.210
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

1 binnen 5 km

Jumbo
Terp 11
170m
Coop
Meamerterdyk 5
5752m
Aldi
Snekerstraat 7
6621m

Scholen

5 binnen 5 km

Christelijke Basisschool It Funemint
Basisonderwijs · 191 leerlingen
258m
OBS De Opslach
Basisonderwijs · 82 leerlingen
281m
Christelijke Basisschool De Foareker
Basisonderwijs · 58 leerlingen
2437m

Veelgestelde vragen

Over Van Sminialeane 12, Wommels

Welk energielabel heeft Van Sminialeane 12?

De woning aan Van Sminialeane 12 in Wommels heeft energielabel A++.

Is €707.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €707.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 171 m² met een groot perceel van 717 m² en energielabel A++ in Wommels. De woning is uit 1909, maar heeft een zeer zuinig energielabel. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor dit bedrag aangeboden.

Hoe is het energielabel A++ te verklaren bij een bouwjaar van 1909?