Vrijstaande woning te koop: Vecht en Veld 35, Vreeland

Vecht en Veld 35

Vreeland Dorp, Stichtse Vecht

€ 1.550.000
Buurt Vreeland Dorp, VreelandBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 243m²
243m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning in Vreeland

Deze vrijstaande woning uit 2022 staat in het dorp Vreeland, een rustige plek in de provincie Utrecht. Met 243 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 564 vierkante meter is het een royale woning. Het energielabel A+++ betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €1.550.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Stichtse Vecht.

De buurt Vreeland Dorp

Vreeland Dorp is een dorpse buurt met 1.575 inwoners. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en 69% is koop. Het is een rustige omgeving. De buurt Vreeland Dorp heeft een lage stedelijkheidsgraad, met veel groen om je heen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo op 2,8 kilometer afstand, of bij Albert Heijn op 3,5 kilometer. Basisschool CSV Ridderhof zit om de hoek, op 575 meter. Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij. De gemeente Stichtse Vecht biedt een landelijke omgeving met voorzieningen op rijafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.550.000
Prijs per m²€ 6.379
Woonoppervlakte243m²
Perceeloppervlakte564m²
Bouwjaar2022
EnergielabelA+++
BuurtVreeland Dorp
WijkVreeland
GemeenteStichtse Vecht

Locatie

Vecht en Veld 35, Vreeland

Buurt statistieken

Gegevens uit Vreeland Dorp

Inwoners1.575
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Jumbo
Rijksstraatweg 127-129
2803m
Albert Heijn
Voorstraat 10
3460m
Albert Heijn
Oud-Loosdrechtsedijk 182
4251m

Scholen

11 binnen 5 km

CSV Ridderhof
Basisonderwijs · 196 leerlingen
575m
Montessorischool Loenersloot
Basisonderwijs · 58 leerlingen
2392m
KBs St. Ludgerus
Basisonderwijs · 209 leerlingen
2498m

Veelgestelde vragen

Over Vecht en Veld 35, Vreeland

Welk energielabel heeft Vecht en Veld 35?

De woning aan Vecht en Veld 35 in Vreeland heeft energielabel A+++.

Is €1.550.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.550.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Vreeland. De woning is nieuwbouw uit 2022 met een zeer zuinig energielabel A+++, wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak iets lager geprijsd, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat en ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van Vreeland?

Vreeland ligt landelijk, met een treinstation op 9,4 kilometer afstand. De auto is de beste manier om je te verplaatsen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand. De dichtstbijzijnde is CSV Ridderhof op 575 meter. Ook Montessorischool Loenersloot en KBS St. Ludgerus zijn binnen 2,5 kilometer te vinden. Voortgezet onderwijs is verder weg, op 8,3 kilometer.