Vrijstaande woning te koop: Veldstraat 25, Heeswijk-Dinther
Onder bod
KopenBernhezeVrijstaande woningenVeldstraat 25

Veldstraat 25

Hoofdstraat, Bernheze

€ 895.000
Buurt Hoofdstraat, Heeswijk-DintherBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 464m²
464m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Heeswijk-Dinther

Deze vrijstaande woning aan de Veldstraat ademt ruimte en rust. Met 464 m² woonoppervlak en een perceel van 1751 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A maakt de woning bovendien zuinig. De vraagprijs van €895.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Bernheze.

De buurt Hoofdstraat

De buurt Hoofdstraat is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Gezellige fijne buurt", al is er kritiek op de verkeersveiligheid van de nieuwe inritten. De buurt telt zo'n 490 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar kent.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo of PLUS, beide op tien minuten lopen. Basisschool het Mozaiek zit om de hoek, en ook Gymnasium Bernrode is twee straten verder. De gemeente Bernheze biedt verder voldoende voorzieningen op fietsafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Ketelaars Van Zutphen Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 895.000
Prijs per m²€ 1.929
Woonoppervlakte464m²
Perceeloppervlakte1751m²
Bouwjaar1960
EnergielabelA
BuurtHoofdstraat
WijkKern Heeswijk-Dinther
GemeenteBernheze

Locatie

Veldstraat 25, Heeswijk-Dinther

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
HV
17-10-2023
Gezellige fijne buurt

De buurt is heel fijn om te wonen alleen de nieuwe weg met de belachelijk hoge inritten (banden) naar de huizen / inritten is zo gevaarlijk. Niet te doen !!! Ik hoop echt dat die nog worden aangepast want zo is het echt niet veilig.

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoofdstraat

Inwoners490
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Jumbo
St. Servatiusstraat 39
1067m
PLUS
Plein 1969 13
1081m
SPAR
Papaverstraat 32
3860m

Scholen

17 binnen 5 km

Basisschool het Mozaiek
Basisonderwijs · 189 leerlingen
608m
Gymnasium Bernrode
Voortgezet onderwijs · 556 leerlingen
704m
De Bolderik
Basisonderwijs · 128 leerlingen
1054m

Veelgestelde vragen

Over Veldstraat 25, Heeswijk-Dinther

Welk energielabel heeft Veldstraat 25?

De woning aan Veldstraat 25 in Heeswijk-Dinther heeft energielabel A.

Is €895.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €895.000 is aan de hoge kant, maar gezien de 464 m² woonoppervlak, het grote perceel van 1751 m² en energielabel A is het een marktconforme prijs voor een vrijstaande woning in Heeswijk-Dinther.

Hoe is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 11,7 km afstand. Dat is een flink eind, dus voor woon-werkverkeer ben je vooral aangewezen op de auto of fiets.