Vrijstaande woning te koop: Veldwijk 12, Ermelo
Verkocht onder voorbehoud

Veldwijk 12

Veldwijk, Ermelo

€ 649.000
Buurt Veldwijk, ErmeloBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 318m²
318m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan Veldwijk 12 in Ermelo ademt historie. Het bouwjaar 1883 geeft het pand een authentieke uitstraling, terwijl de ruime opzet met 318 m² woonoppervlak en een perceel van 1295 m² veel mogelijkheden biedt. De woning ligt in een rustige, groene omgeving. Met een vraagprijs van €649.000 is dit een marktconform aanbod, zeker gezien de schaarste aan vrijstaande woningen in Ermelo.

De buurt Veldwijk

Veldwijk is een rustige buurt in Ermelo, met veel groen en een lage bebouwingsdichtheid. De omgevingsadressendichtheid is 904, wat duidt op een landelijke sfeer. De buurt telt 320 inwoners, waarvan een groot deel 65 jaar of ouder is. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een plek waar rust en ruimte centraal staan. Bekijk meer over de buurt Veldwijk.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij de PLUS, die om de hoek ligt op 772 meter. Ook de Aldi en Boni zijn op loopafstand. Voor de kinderen is de Bernhardschool Ermelo twee straten verder (545 meter), en de PCBS Koningin Julianaschool op tien minuten lopen. Het treinstation van Ermelo is op 1,4 km, dus ook met het OV ben je goed bereikbaar. De gemeente Ermelo biedt een fijne mix van voorzieningen en natuur.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Drieklomp Makelaars en Rentmeesters Voorthuizen op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 649.000
Prijs per m²€ 2.041
Woonoppervlakte318m²
Perceeloppervlakte1295m²
Bouwjaar1883
BuurtVeldwijk
WijkSchil rondom het centrum
GemeenteErmelo

Locatie

Veldwijk 12, Ermelo

Buurt statistieken

Gegevens uit Veldwijk

Inwoners320
Mannen55%
Vrouwen45%

Supermarkten

17 binnen 5 km

PLUS
Leeuwerikstraat 37
772m
Aldi
Stationsstraat 94
1055m
PLUS
Burg. Langmanstraat 2
1096m

Scholen

44 binnen 5 km

Bernhardschool Ermelo
Basisonderwijs · 214 leerlingen
545m
PCBS Koningin Julianaschool
Basisonderwijs · 194 leerlingen
1102m
Protestants Christelijke Basisschool Margriet
Basisonderwijs · 180 leerlingen
1181m

Veelgestelde vragen

Over Veldwijk 12, Ermelo

Is €649.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €649.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 318 m² met een perceel van 1295 m² in Ermelo. Het bouwjaar 1883 geeft de woning karakter, maar kan ook betekenen dat er onderhoud nodig is. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, dus het loont om de staat van de woning zelf te beoordelen.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt op 1,4 km van het treinstation van Ermelo, dus je kunt gemakkelijk met de trein naar omliggende steden. De buurt is rustig en groen.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn diverse supermarkten op loopafstand, zoals PLUS (772 m), Aldi (1055 m) en Boni (1179 m). Ook basisscholen zijn dichtbij: de Bernhardschool op 545 m en de PCBS Koningin Julianaschool op 1102 m. Het treinstation en het centrum van Ermelo zijn binnen 15 minuten lopen of fietsen.