Vrijstaande woning te koop: Hoge Enk 49, Ermelo

Hoge Enk 49

Ermelo - Zuid, Ermelo

€ 975.000
Buurt Ermelo - Zuid, ErmeloBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 183m²
49% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Ermelo-Zuid

Deze vrijstaande woning uit 2012 staat in een rustige, groene buurt in Ermelo. Met 183 m² woonoppervlak en een perceel van 385 m² is het een flink huis. De woning heeft energielabel A++++, wat extreem zuinig is. De vraagprijs van €975.000 ligt aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Ermelo.

Buurt Ermelo - Zuid

Ermelo - Zuid is een gemengde wijk met veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. Twee bewoners geven de buurt een 9,01. Een van hen zegt: "Prima, nette mensen." Een ander noemt het "Veilig, kindvriendelijk, gezellig" en voegt toe: "Er gebeurt weinig in de buurt waardoor het heerlijk veilig is." De buurt telt zo'n 6.555 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2. Meer weten over de buurt Ermelo - Zuid?

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi om de hoek (500 m) of de Lidl en PLUS twee straten verder (570 m). Ook de Albert Heijn is op loopafstand (ruim een kilometer). Basisscholen zijn er volop: de PCBS Margriet (260 m) en PCBS Irene (300 m) zijn het dichtstbij. Voor voortgezet onderwijs is het Christelijk College Groevenbeek op tien minuten lopen. De gemeente Ermelo biedt verder voorzieningen zoals een bibliotheek en parken.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via ABerg makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 975.000
Prijs per m²€ 5.328
Woonoppervlakte183m²
Perceeloppervlakte385m²
Bouwjaar2012
EnergielabelA++++
BuurtErmelo - Zuid
WijkSchil rondom het centrum
GemeenteErmelo

Locatie

Hoge Enk 49, Ermelo

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 2 bewoners

9.6
Patricia
15-03-2025
Ieder voor zich

Prima, nette mensen.

8.4
Brent
14-06-2024
Veilig, kindvriendelijk, gezellig

Er gebeurt weinig in de buurt waardoor het heerlijk veilig is. De buurtbewoners staan altijd klaar voor elkaar. Gemeente mag soms beter en sneller handelen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Ermelo - Zuid

Inwoners6.555
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Ermelo - Zuid

Woningvoorraad2.839
Gem. WOZ-waarde€ 366.000
Koopwoningen60%
Huurwoningen40%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Aldi
Stationsstraat 94
503m
Lidl
Garsteland 4
570m
PLUS
Burg. Langmanstraat 2
570m

Scholen

36 binnen 5 km

Protestants Christelijke Basisschool Margriet
Basisonderwijs · 180 leerlingen
260m
Protestants Christelijke Basisschool Irene
Basisonderwijs · 101 leerlingen
309m
Prins Willem Alexanderschool, Katholiek onderwijs,
Basisonderwijs · 111 leerlingen
557m

Veelgestelde vragen

Over Hoge Enk 49, Ermelo

Welk energielabel heeft Hoge Enk 49?

De woning aan Hoge Enk 49 in Ermelo heeft energielabel A++++.

Is €975.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €975.000 ligt fors boven het buurtgemiddelde van €493.625. Dat komt doordat deze woning met 183 m² veel groter is dan het gemiddelde van 106 m² in de buurt. Ook het energielabel A++++ is uitzonderlijk. In de buurt zijn momenteel 4 koopwoningen beschikbaar, met een gemiddelde prijs per m² van €4.736. Deze woning komt uit op €5.328 per m², wat aan de hoge kant is, maar past bij de luxe en zuinigheid.

Hoe zuinig is energielabel A++++?

Energielabel A++++ is het hoogst haalbare label en betekent dat de woning extreem energiezuinig is. De stookkosten zijn zeer laag en het binnenklimaat is comfortabel. In de buurt heeft geen enkel ander koopaanbod label A+ of hoger, dus dit is een uniek voordeel.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 2012?

Een woning uit 2012 is relatief modern en heeft doorgaans weinig groot onderhoud nodig. De bouwtechnische staat is nog goed, maar het is altijd verstandig om bij bezichtiging te letten op de staat van installaties zoals de ventilatie en het dak. Het energielabel A++++ wijst op hoogwaardige isolatie en installaties.

Hoe is de bereikbaarheid van Ermelo - Zuid?

Ermelo - Zuid ligt op 1,3 km van het treinstation van Ermelo, goed te lopen of fietsen. De buurt is rustig en groen, met voldoende parkeergelegenheid.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de PCBS Margriet op 260 m en PCBS Irene op 309 m. Ook het voortgezet onderwijs is dichtbij: het Christelijk College Groevenbeek op 874 m. Ideaal voor gezinnen met kinderen.

Wat is de sfeer in de buurt?

Bewoners geven de buurt een 9,01 en omschrijven het als 'veilig, kindvriendelijk en gezellig'. Er is weinig overlast en de buren staan voor elkaar klaar. De buurt is gemengd met zowel gezinnen als ouderen, en er zijn veel eengezinswoningen.

ABerg makelaardij
Geen mail gevonden