Vrijstaande woning te koop: Veluweweg 32B, Waarland
KopenSchagenVrijstaande woningenVeluweweg 32B

Veluweweg 32B

Waarland (woonkern), Schagen

€ 799.000
Buurt Waarland (woonkern), WaarlandBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 175m²
175m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Veluweweg 32B: een vrijstaande woning in Waarland

Deze vrijstaande woning uit 2005 staat in een rustige straat in Waarland. Met 175 m² woonoppervlak en een perceel van 553 m² is er ruimte genoeg. Het energielabel A+++ betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €799.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Schagen.

Buurt Waarland (woonkern)

Waarland is een dorp met een hechte gemeenschap. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Hele fijne rustige wijk. Heel fijn wonen. De mensen groeten elkaar en kijken naar elkaar om als het nodig is." De buurt Waarland (woonkern) telt ruim 2100 inwoners, met veel gezinnen en een mix van leeftijden.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Dekamarkt, om de hoek. Kindcentrum Sint Jan is ook op loopafstand. De huisartsenpraktijk zit twee straten verder. De gemeente Schagen biedt verder voorzieningen zoals een bibliotheek en park op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van de Giesen Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 799.000
Prijs per m²€ 4.566
Woonoppervlakte175m²
Perceeloppervlakte553m²
Bouwjaar2005
EnergielabelA+++
BuurtWaarland (woonkern)
WijkWaarland
GemeenteSchagen

Locatie

Veluweweg 32B, Waarland

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.3
Marja
19-12-2024
Hele fijne rustige wijk

Heel fijn wonen. De mensen groeten elkaar en kijken naar elkaar om als het nodig is. Op loopafstand van school, supermarkt, sporthal en huisartsenpraktijk. Ook is het hier heerlijk fietsen in de omgeving. Waarland is een fijn dorp.

Buurt statistieken

Gegevens uit Waarland (woonkern)

Inwoners2.195
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Dekamarkt
Molenzicht 20
761m
Aldi
Oostelijke Randweg 1
2595m
Vomar
Voorburggracht 415
2743m

Scholen

13 binnen 5 km

Kindcentrum Sint Jan
Basisonderwijs · 213 leerlingen
575m
Kindcentrum De Marinx
Basisonderwijs · 201 leerlingen
1863m
IKC Sint Joseph
Basisonderwijs · 166 leerlingen
2300m

Veelgestelde vragen

Over Veluweweg 32B, Waarland

Welk energielabel heeft Veluweweg 32B?

De woning aan Veluweweg 32B in Waarland heeft energielabel A+++.

Is €799.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €799.000 is marktconform voor een vrijstaande woning uit 2005 met 175 m² woonoppervlak en een perceel van 553 m² in Waarland. Het energielabel A+++ is een pluspunt, want dat betekent lage energiekosten. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is het energielabel A+++ te verklaren?

Het energielabel A+++ is het best mogelijke label en wijst op een zeer energiezuinige woning. Dat komt waarschijnlijk door goede isolatie, dubbel glas en mogelijk zonnepanelen of een warmtepomp.