Vrijstaande woning te koop: Vierzonenweg 13, Vroomshoop
KopenTwenterandVrijstaande woningenVierzonenweg 13

Vierzonenweg 13

Vroomshoop-Oost, Twenterand

€ 845.000
Buurt Vroomshoop-Oost, VroomshoopBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 525m²
525m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Vroomshoop

Deze vrijstaande woning aan de Vierzonenweg 13 ademt ruimte en rust. Met 525 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 3605 m² is er volop plek voor een gezin of wie van ruimte houdt. Het energielabel D betekent dat er nog winst te behalen valt op het gebied van isolatie. De vraagprijs van €845.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan dit type woningen in de regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Twenterand voor een vergelijking.

De buurt Vroomshoop-Oost

Vroomshoop-Oost is een rustige, groene buurt met een mix van gezinnen en ouderen. De buurt telt ruim 2700 inwoners en kent een bovengemiddeld aantal eengezinswoningen. Het is een plek waar je elkaar nog kent en waar het prettig wonen is. De buurt Vroomshoop-Oost biedt een fijne woonomgeving met voldoende voorzieningen op loopafstand.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Lidl, die om de hoek ligt, of naar de Jumbo twee straten verder. Ook de Aldi en PLUS zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Oranjeschool of cbs 't Groeipunt, beide op loopafstand. Voor het voortgezet onderwijs is CSG Het Noordik tien minuten lopen. De gemeente Twenterand biedt een compleet voorzieningenniveau voor het dagelijks leven.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Landerije Achterhoek-IJsselvallei aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 845.000
Prijs per m²€ 1.610
Woonoppervlakte525m²
Perceeloppervlakte3605m²
Bouwjaar1970
EnergielabelD
BuurtVroomshoop-Oost
WijkVroomshoop
GemeenteTwenterand

Locatie

Vierzonenweg 13, Vroomshoop

Buurt statistieken

Gegevens uit Vroomshoop-Oost

Inwoners2.710
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Lidl
Linderflier 27
704m
Jumbo
Linderflier 25c
787m
Aldi
Julianaplein 35
958m

Scholen

13 binnen 5 km

Oranjeschool
Basisonderwijs · 228 leerlingen
613m
cbs 't Groeipunt
Basisonderwijs · 118 leerlingen
677m
SBO de Sleutel, Speciaal Basisonderwijs
Speciaal onderwijs · 114 leerlingen
807m

Veelgestelde vragen

Over Vierzonenweg 13, Vroomshoop

Welk energielabel heeft Vierzonenweg 13?

De woning aan Vierzonenweg 13 in Vroomshoop heeft energielabel D.

Is €845.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €845.000 is aan de hoge kant, maar gezien het royale woonoppervlak van 525 m² en het enorme perceel van 3605 m² is het een prijs die past bij de schaarste van dit type woningen in de regio. Vergelijkbaar aanbod in Twenterand is beperkt, wat de prijs kan rechtvaardigen.

Wat betekent energielabel D voor de stookkosten?

Energielabel D is gemiddeld. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij een woning met label A of B, maar lager dan bij label G.

Hoe is de bereikbaarheid van Vroomshoop-Oost?

Het treinstation van Vroomshoop ligt op ongeveer 800 meter afstand, dus op loopafstand. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen hoef je de auto niet te pakken, want die zijn op loopafstand.