Vrijstaande woning te koop: Vinkenkade 193, Vinkeveen

Vinkenkade 193

Vinkeveen Plassengebied, De Ronde Venen

€ 650.000
Buurt Vinkeveen Plassengebied, VinkeveenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 323m²
323m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
40% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Vrijstaand wonen aan het water

Deze vrijstaande woning aan de Vinkenkade 193 in Vinkeveen ademt rust en ruimte. Met 323 m² woonoppervlak op een perceel van 1455 m² is er volop plek voor een gezin of wie van ruimte houdt. De woning uit 1996 is in de loop der jaren goed onderhouden en voelt royaal en licht. De vraagprijs van €650.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in De Ronde Venen.

Vinkeveen Plassengebied

De woning ligt in de buurt Vinkeveen Plassengebied, een rustige, groene wijk met veel water. De buurt telt 1840 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar. Het is een plek waar je elkaar kent en waar het leven in het teken staat van natuur en water. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, rustige buurt zien met veel eengezinswoningen.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je boodschappen bij de Albert Heijn op 3,6 km afstand, of bij de PLUS op 3,9 km. Voor de kinderen is er de Protestants Christelijke Basisschool Ichthus op 1,3 km lopen, of de Montessorischool Loenersloot op 2,2 km. Het is een omgeving waar je de auto pakt voor de dagelijkse boodschappen, maar waar je ook heerlijk kunt wandelen langs het water. De gemeente De Ronde Venen biedt een fijne mix van landelijk wonen met voorzieningen binnen handbereik.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaardij Witte - vertrouwd in Vinkeveen! en via Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 650.000
Prijs per m²€ 2.012
Woonoppervlakte323m²
Perceeloppervlakte1455m²
Bouwjaar1996
BuurtVinkeveen Plassengebied
WijkVinkeveen
GemeenteDe Ronde Venen

Locatie

Vinkenkade 193, Vinkeveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Vinkeveen Plassengebied

Inwoners1.840
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Albert Heijn
Herenweg 71 73
3646m
Albert Heijn
Dokter van Doornplein 2
3769m
PLUS
Amsterdamsestraatweg 38
3883m

Scholen

14 binnen 5 km

Protestants Christelijke Basisschool Ichthus
Basisonderwijs · 114 leerlingen
1332m
Montessorischool Loenersloot
Basisonderwijs · 58 leerlingen
2219m
KBs Paulus
Basisonderwijs · 213 leerlingen
3103m

Veelgestelde vragen

Over Vinkenkade 193, Vinkeveen

Is €650.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €650.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 323 m² op een perceel van 1455 m² in Vinkeveen. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden. De prijs per m² is relatief gunstig gezien de ruime oppervlakte en het grote perceel.

Hoe is de bereikbaarheid van Vinkeveen Plassengebied?

Het treinstation ligt op 6,7 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (220), wat past bij het landelijke karakter.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Binnen 5 km vind je vijf supermarkten, waaronder Albert Heijn en PLUS. De dichtstbijzijnde basisschool is op 1,3 km. Voor een huisarts moet je 3 km reizen. Het is een rustige, landelijke omgeving waar je voor uitgebreide voorzieningen naar het centrum van Vinkeveen of Abcoude gaat.

Wat is de sfeer in de buurt Vinkeveen Plassengebied?

Het is een rustige, groene buurt met veel water en natuur. De bevolking bestaat voor een groot deel uit 45-plussers, en er zijn relatief veel eengezinswoningen. Het is een plek waar rust en ruimte centraal staan.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is 1455 m² groot, wat zeer ruim is voor een vrijstaande woning. Je hebt een flinke tuin rondom, met mogelijkheden voor een terras, moestuin of speelplek. De exacte indeling en mogelijkheden kun je het beste zelf bekijken.

Is de woning geschikt voor een gezin?

Met 323 m² woonoppervlak en een groot perceel is de woning zeer geschikt voor een gezin. Er is voldoende ruimte voor meerdere slaapkamers en een speeltuin. De dichtstbijzijnde basisschool is op loopafstand (1,3 km), wat het praktisch maakt.