Vrijstaande woning te koop: Vlierkamp 21, Hattem
8 uur geleden ontdekt
KopenHattemVrijstaande woningenVlierkamp 21

Vlierkamp 21

Hogenkamp en omgeving, Hattem

€ 949.000
Buurt Hogenkamp en omgeving, HattemBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 176m²
176m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Hattem

Deze vrijstaande woning aan de Vlierkamp 21 in Hattem ademt ruimte en rust. Met 176 m² woonoppervlak en een perceel van 448 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je energiekosten laag blijven. De vraagprijs van €949.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Hattem.

Buurt Hogenkamp en omgeving

De buurt Hogenkamp en omgeving is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Van de 777 woningen is 98% eengezins en 74% koop. De buurt telt 1900 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, groene omgeving.

Leven in de straat

Om de hoek vind je basisschool Sint Andreasschool, en twee straten verder ligt obs Het Palet Hattem. Voor de dagelijkse boodschappen is Boni op loopafstand, en Albert Heijn is ook dichtbij. Het park of plantsoen is naast de deur. De gemeente Hattem biedt verder een restaurant en bibliotheek op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder PostHuis Makelaardij & Taxatie op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 949.000
Prijs per m²€ 5.392
Woonoppervlakte176m²
Perceeloppervlakte448m²
Bouwjaar1961
EnergielabelA
BuurtHogenkamp en omgeving
WijkHattem
GemeenteHattem

Locatie

Vlierkamp 21, Hattem

Buurt statistieken

Gegevens uit Hogenkamp en omgeving

Inwoners1.900
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Boni
Kleine Gracht 30
618m
Albert Heijn
Vechtstraat 7
959m
Albert Heijn
Pijmanstraat 18
3598m

Scholen

42 binnen 5 km

Sint Andreasschool
Basisonderwijs · 78 leerlingen
200m
obs Het Palet Hattem
Basisonderwijs · 306 leerlingen
467m
Protestants Christelijke Basisschool Van Heemstraschool
Basisonderwijs · 163 leerlingen
723m

Veelgestelde vragen

Over Vlierkamp 21, Hattem

Welk energielabel heeft Vlierkamp 21?

De woning aan Vlierkamp 21 in Hattem heeft energielabel A.

Is €949.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €949.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 176 m² met energielabel A in Hattem. De prijs ligt aan de hoge kant, maar past bij de ruime oppervlakte en het perceel van 448 m².

Hoe is de buurt Hogenkamp en omgeving?

Het is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen (74%). De buurt heeft 1900 inwoners, waaronder veel gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews, maar de cijfers wijzen op een stabiele omgeving.

Welke scholen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je basisschool Sint Andreasschool (200 m) en obs Het Palet Hattem (467 m). Ook de Van Heemstraschool en Kindcentrum De Zaaier zijn dichtbij. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Zwolle (4,7 km).