Vrijstaande woning te koop: Vlietweg 1, Leiden
Onder optie

Vlietweg 1

Oostvliet, Leiden

€ 1.945.000
Buurt Oostvliet, LeidenBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Ruim woonoppervlak van 250m²
250m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Vrijstaande woning in Oostvliet

Deze vrijstaande woning aan de Vlietweg in Leiden ademt de sfeer van de jaren dertig. Met 250 m² woonoppervlak en een perceel van 465 m² is er veel ruimte. De woning heeft energielabel G, wat betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. Met een vraagprijs van €1.945.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar voor een vrijstaande woning van dit formaat in Leiden is dat marktconform. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Leiden.

Buurt Oostvliet

Oostvliet is een rustige buurt in Leiden, met veel groen en water in de omgeving. De buurt telt 375 inwoners, waarvan een groot deel alleenstaand is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. De sfeer is vooral residentieel, met veel eengezinswoningen. Meer over de buurt Oostvliet.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Hoogvliet, dat om de hoek ligt. Ook AH XL en Lidl zijn op loopafstand. In de buurt vind je basisscholen zoals De Astronaut en Montessorischool Apollo, beide op loopafstand. Het Vlietland College voor voortgezet onderwijs is twee straten verder. De gemeente Leiden biedt een uitgebreid voorzieningenniveau.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Oudshoorn makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 1.945.000
Prijs per m²€ 7.780
Woonoppervlakte250m²
Perceeloppervlakte465m²
Bouwjaar1935
EnergielabelG
BuurtOostvliet
WijkBos- en Gasthuisdistrict
GemeenteLeiden

Locatie

Vlietweg 1, Leiden

Buurt statistieken

Gegevens uit Oostvliet

Inwoners375
Mannen51%
Vrouwen51%

Supermarkten

39 binnen 5 km

Hoogvliet
Kennedylaan 118
707m
AH XL
Bevrijdingsplein 50
1129m
Lidl
Vijf Meiplein 15
1201m

Scholen

77 binnen 5 km

Het Vlietland College
Voortgezet onderwijs · 869 leerlingen
474m
De Astronaut
Basisonderwijs · 96 leerlingen
645m
Montessorischool Apollo
Basisonderwijs · 114 leerlingen
646m

Veelgestelde vragen

Over Vlietweg 1, Leiden

Welk energielabel heeft Vlietweg 1?

De woning aan Vlietweg 1 in Leiden heeft energielabel G.

Is €1.945.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.945.000 is aan de hoge kant, maar voor een vrijstaande woning van 250 m² in Leiden is dat niet ongebruikelijk. Het energielabel G kan wel invloed hebben op de maandlasten. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de buurt om te zien of de prijs marktconform is.

Wat betekent energielabel G voor de stookkosten?

Energielabel G is het minst zuinige label. Dat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is en je hoge stookkosten kunt verwachten.

Hoe is de bereikbaarheid van Oostvliet?

Oostvliet ligt in Leiden, op twee kilometer van het treinstation. De buurt is goed bereikbaar met de auto en er zijn voldoende parkeermogelijkheden. De omgevingsadressendichtheid is 1108, wat duidt op een matig stedelijk gebied.