Vrijstaande woning te koop: Voerstraat 2, Eijsden

Voerstraat 2

Withuis-Stationsstraat, Eijsden-Margraten

€ 869.000
Buurt Withuis-Stationsstraat, EijsdenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 620m²
620m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand monument met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1695 ademt geschiedenis. Met 620 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 3158 m² is het een zeldzaamheid. De vraagprijs van €869.000 is marktconform voor een dergelijk object, zeker in vergelijking met andere vrijstaande woningen in Eijsden-Margraten.

Rust en ruimte in Withuis-Stationsstraat

De buurt Withuis-Stationsstraat is een rustige woonwijk met veel groen. Het is een plek waar je elkaar nog kent. De meeste woningen zijn koopwoningen en er wonen relatief veel gezinnen. Het treinstation ligt op loopafstand, wat handig is voor reizen naar Maastricht of verder.

Dagelijks leven in Eijsden

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS om de hoek (twee straten verder) of de Lidl op vijf minuten lopen. Basisscholen zoals Neutraal Bijzondere Basisschool Tangram en Rk Bs De Cramignon zijn ook op loopafstand. De gemeente Eijsden-Margraten biedt een fijne mix van dorpse rust en stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Goessens & Goessens Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 869.000
Prijs per m²€ 1.402
Woonoppervlakte620m²
Perceeloppervlakte3158m²
Bouwjaar1695
BuurtWithuis-Stationsstraat
WijkEijsden
GemeenteEijsden-Margraten

Locatie

Voerstraat 2, Eijsden

Buurt statistieken

Gegevens uit Withuis-Stationsstraat

Inwoners205
Mannen54%
Vrouwen49%

Supermarkten

2 binnen 5 km

PLUS
Cramignonstraat 1
1062m
Lidl
Breusterhof 1
1157m
Aldi
Burg. Frans Cortenraadstraat 6
5072m

Scholen

5 binnen 5 km

Neutraal Bijzondere Basisschool Tangram
Basisonderwijs · 422 leerlingen
1365m
Rk Bs De Cramignon
Basisonderwijs · 317 leerlingen
1404m
Openbare Basisschool Mesch
Basisonderwijs · 84 leerlingen
1517m

Veelgestelde vragen

Over Voerstraat 2, Eijsden

Is €869.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €869.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 620 m² met een perceel van 3158 m² in Eijsden. Het bouwjaar 1695 geeft de woning een uniek karakter, maar vraagt ook om onderhoud. Vergelijkbare objecten in de regio worden voor uiteenlopende prijzen verkocht, afhankelijk van staat en locatie.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 1 km afstand, dus op loopafstand. Voor dagelijkse boodschappen zijn supermarkten zoals PLUS en Lidl op loopafstand. Het centrum van Eijsden is ook dichtbij.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1695?

Een monumentale woning uit 1695 heeft specifieke onderhoudsbehoeften, zoals het controleren van de fundering, het dak en de houten constructies. Het energielabel is niet bekend, maar oudere woningen hebben vaak minder goede isolatie.