Vrijstaande woning te koop: Waaldijk 20, Dalem

Waaldijk 20

Dalem, Gorinchem

€ 2.250.000
Buurt Dalem, DalemBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 284m²
284m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een enorm perceel

Dit vrijstaande huis aan de Waaldijk in Dalem ademt rust en ruimte. Met een woonoppervlak van 284 m² en een perceel van maar liefst 10.000 m² is dit een plek waar je echt tot rust komt. Het huis uit 1950 heeft energielabel A, wat betekent dat het goed geïsoleerd is. De vraagprijs van €2.250.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste van dit type woning in de regio. Vergelijk het aanbod van vrijstaande woningen in Gorinchem om een beeld te krijgen.

Dalem: een rustige buurt met veel ruimte

Dalem is een klein dorp met 855 inwoners, waar bijna alle woningen eengezinswoningen zijn. De buurt is groen en rustig, met een park of plantsoen op loopafstand. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: veel gezinnen en een mix van leeftijden. De buurt Dalem heeft een lage stedelijkheidsgraad.

Het dagelijks leven in Dalem

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR, op twee straten verder. Ook Albert Heijn en Nettorama zijn om de hoek. Kinderen kunnen naar CBS Het Kompas, tien minuten lopen, of IKC Merweplein, ook op loopafstand. De gemeente Gorinchem biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder leuk! makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.250.000
Prijs per m²€ 7.923
Woonoppervlakte284m²
Perceeloppervlakte10000m²
Bouwjaar1950
EnergielabelA
BuurtDalem
WijkDalem
GemeenteGorinchem

Locatie

Waaldijk 20, Dalem

Buurt statistieken

Gegevens uit Dalem

Inwoners855
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

14 binnen 5 km

SPAR
Mildijk 111
1674m
Albert Heijn
De Linie 54
1960m
Nettorama
De Linie 50
1960m

Scholen

37 binnen 5 km

CBS Het Kompas
Basisonderwijs · 125 leerlingen
1456m
IKC Merweplein
Basisonderwijs · 417 leerlingen
1644m
Basisschool 't Ravelijn
Basisonderwijs · 131 leerlingen
2122m

Veelgestelde vragen

Over Waaldijk 20, Dalem

Welk energielabel heeft Waaldijk 20?

De woning aan Waaldijk 20 in Dalem heeft energielabel A.

Is €2.250.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €2.250.000 is aan de hoge kant, maar past bij de combinatie van een vrijstaand huis met energielabel A en een perceel van 10.000 m². Vergelijkbare woningen in de regio zijn schaars, dus de prijs weerspiegelt de unieke ligging en ruimte.

Hoe is de bereikbaarheid van Dalem?

Dalem ligt in een rustige omgeving, maar is goed bereikbaar. Het treinstation ligt op 3,9 km afstand, dus tien minuten met de auto. Voor dagelijkse ritten is de auto handig, maar ook de fiets is een optie.

Wat voor onderhoud vraagt een huis uit 1950 met energielabel A?

Een huis uit 1950 kan specifieke onderhoudspunten hebben, zoals oude leidingen of fundering. Het energielabel A geeft aan dat het goed geïsoleerd is, wat de stookkosten laag houdt. Een bouwtechnische keuring kan inzicht geven.