Vrijstaande woning te koop: Weikamperweg 95, Hoenderloo
2 uur geleden ontdekt
KopenApeldoornVrijstaande woningenWeikamperweg 95

Weikamperweg 95

Miggelenberg, Apeldoorn

€ 1.600.000
Buurt Miggelenberg, HoenderlooBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 437m²
437m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand landgoed in Hoenderloo

Deze vrijstaande woning aan de Weikamperweg 95 in Hoenderloo ademt rust en ruimte. Het perceel van maar liefst 4895 m² biedt een weids uitzicht en veel privacy. Met 437 m² woonoppervlak en een bouwjaar van 1934 heeft het karakter en allure. De prijs van €1.600.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaal en ligging. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Apeldoorn.

Buurt Miggelenberg

De woning staat in de buurt Miggelenberg, een rustige bosrijke omgeving. De buurt telt 440 inwoners, met een mix van ouderen en gezinnen. Het is een plek waar je de stilte van de natuur ervaart. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: veel eengezinswoningen en een lage stedelijkheidsgraad. Lees meer over de buurt Miggelenberg.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de SPAR, op 2 km afstand. Voor de kinderen is er basisonderwijs op 1,4 km, al is de dichtstbijzijnde school wel 6 km verderop. De dagelijkse boodschappen doe je in Hoenderloo of het nabijgelegen Beekbergen. Het is een plek waar je de auto pakt voor de meeste voorzieningen. Ontdek meer over de gemeente Apeldoorn.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Drieklomp Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.600.000
Prijs per m²€ 3.661
Woonoppervlakte437m²
Perceeloppervlakte4895m²
Bouwjaar1934
EnergielabelC
BuurtMiggelenberg
WijkHoenderloo en omgeving
GemeenteApeldoorn

Locatie

Weikamperweg 95, Hoenderloo

Buurt statistieken

Gegevens uit Miggelenberg

Inwoners440
Mannen55%
Vrouwen45%

Supermarkten

1 binnen 5 km

SPAR
Paalbergweg 21
1995m
AH to go
Rijksweg A1 779
5773m
Albert Heijn
Dorpstraat 23
6028m

Veelgestelde vragen

Over Weikamperweg 95, Hoenderloo

Welk energielabel heeft Weikamperweg 95?

De woning aan Weikamperweg 95 in Hoenderloo heeft energielabel C.

Is €1.600.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.600.000 is aan de hoge kant, maar gezien het grote perceel van 4895 m² en de woonoppervlakte van 437 m² is het marktconform voor een vrijstaande woning in deze bosrijke omgeving. Er zijn geen directe vergelijkbare woningen in de buurt beschikbaar, dus de prijs is vooral gebaseerd op de unieke kenmerken van dit object.

Hoe is de bereikbaarheid van Hoenderloo?

Hoenderloo ligt in de bossen op de Veluwe, met de dichtstbijzijnde snelweg op ongeveer 10 km afstand. Het treinstation is 13,1 km verderop, dus je bent aangewezen op de auto voor het openbaar vervoer. De omgeving is rustig en groen.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1934?

Een woning uit 1934 heeft vaak karakteristieke details, maar kan ook onderhoud vergen aan bijvoorbeeld het dak, de fundering of de installaties. Het energielabel C is redelijk voor een woning van deze leeftijd, maar isolatie en verwarming kunnen aandachtspunten zijn. De exacte staat is niet bekend uit de advertentie.