Vrijstaande woning te koop: Weinterp 31, Wijnjewoude

Weinterp 31

Wijnjewoude-Buitengebied-Kleine Groningen, Opsterland

€ 635.000
Buurt Wijnjewoude-Buitengebied-Kleine Groningen, WijnjewoudeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 231m²
231m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Wijnjewoude

Deze vrijstaande woning aan de Weinterp 31 staat in het buitengebied van Wijnjewoude, waar stilte en natuur de boventoon voeren. Met 231 m² woonoppervlak en een perceel van 1345 m² is er volop plek voor een gezin of wie graag buiten leeft. Het energielabel A betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft de energierekening. De vraagprijs van €635.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Opsterland.

Wijnjewoude-Buitengebied-Kleine Groningen

De buurt Wijnjewoude-Buitengebied-Kleine Groningen telt zo'n 870 inwoners en is dunbevolkt. Het is een plek waar je elkaar kent en de rust wordt gewaardeerd. Een bewoner zegt: "Ik woon er nu 6 jaar en het heerlijk rustig en er is prachtige natuur. Helaas is verder helemaal niks." De bevolking bestaat voor een groot deel uit gezinnen en ouderen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,5 personen.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto: de dichtstbijzijnde supermarkt, Coop, vind je op ruim 4,5 km afstand. Basisschool Skoalle de Sinnewizer ligt op bijna 2 km, en Basisschool De Boge op 3,5 km. De gemeente Opsterland biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 2,5 km en een treinstation op 23,8 km. Het is een plek waar je echt woont in de natuur, met alle rust van dien.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Mijn Buitenplaats Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 september 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 635.000
Prijs per m²€ 2.749
Woonoppervlakte231m²
Perceeloppervlakte1345m²
Bouwjaar1987
EnergielabelA
BuurtWijnjewoude-Buitengebied-Kleine Groningen
WijkWijnjewoude
GemeenteOpsterland

Locatie

Weinterp 31, Wijnjewoude

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.0
Jente Weening
29-08-2024
Er is echt vrij weinig qua voorziening. Mooie natuur maar geen bewoonde wereld

Ik woon er nu 6 jaar en het heerlijk rustig en er is prachtige natuur. Hellas is verder helemaal niks

Buurt statistieken

Gegevens uit Wijnjewoude-Buitengebied-Kleine Groningen

Inwoners870
Mannen50%
Vrouwen49%

Supermarkten

1 binnen 5 km

Coop
Herenweg 13
4573m
Coop
Weibuorren 72
5689m
PLUS
P.W. Janssenweg 86
6035m

Scholen

2 binnen 5 km

Skoalle de Sinnewizer
Basisonderwijs · 141 leerlingen
1816m
Basisschool De Boge
Basisonderwijs · 54 leerlingen
3522m

Veelgestelde vragen

Over Weinterp 31, Wijnjewoude

Welk energielabel heeft Weinterp 31?

De woning aan Weinterp 31 in Wijnjewoude heeft energielabel A.

Is €635.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €635.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 231 m² met een perceel van 1345 m² in het buitengebied van Wijnjewoude. Het energielabel A is een pluspunt. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, dus het loont om de markt in de gaten te houden.

Hoe is het leven in het buitengebied van Wijnjewoude?

Het is er heel rustig, met veel natuur en weinig voorzieningen. Een bewoner noemt het 'heerlijk rustig' maar geeft aan dat er 'verder helemaal niks' is. De dichtstbijzijnde supermarkt ligt op 4,5 km, en voor scholen en andere voorzieningen ben je ook afhankelijk van de auto.