Vrijstaande woning te koop: Werfweg 19, Lelystad
Verkocht onder voorbehoud

Werfweg 19

Industrieterrein Noordersluis West, Lelystad

€ 750.000
Buurt Industrieterrein Noordersluis West, LelystadBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 250m²
13% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Vrijstaand wonen met een flink perceel

Deze vrijstaande woning aan de Werfweg 19 in Lelystad biedt rust en ruimte. Met 250 m² woonoppervlak en een perceel van 1393 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1999 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €750.000 is marktconform vergeleken met andere vrijstaande woningen in Lelystad.

Buurt Industrieterrein Noordersluis West

De buurt Industrieterrein Noordersluis West is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de CBS-cijfers laten zien dat de buurt vooral uit gezinnen bestaat: de helft van de huishoudens heeft kinderen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,6 personen. Het is een groene omgeving met een park of plantsoen op loopafstand.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn, op nog geen tien minuten lopen. Ook Jumbo, Aldi en PLUS zijn binnen een kwartier fietsen te bereiken. In de buurt zijn diverse basisscholen, zoals Kindcentrum Warande en Kindcentrum de Pionier, beide op loopafstand. De gemeente Lelystad biedt verder voldoende voorzieningen, waaronder een restaurant om de hoek.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vlieg Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 februari 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 750.000
Prijs per m²€ 3.000
Woonoppervlakte250m²
Perceeloppervlakte1393m²
Bouwjaar1999
EnergielabelB
BuurtIndustrieterrein Noordersluis West
WijkLelystad-Haven
GemeenteLelystad

Locatie

Werfweg 19, Lelystad

Buurt statistieken

Gegevens uit Industrieterrein Noordersluis West

Inwoners290
Mannen57%
Vrouwen43%

Woningmarkt

Gegevens uit Industrieterrein Noordersluis West

Woningvoorraad98
Gem. WOZ-waarde€ 347.000
Koopwoningen91%
Huurwoningen9%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Albert Heijn
Ranonkellaan 1
875m
Jumbo
Jol 37-01
1734m
Aldi
Jol 3525
1805m

Scholen

44 binnen 5 km

Kindcentrum Warande
Basisonderwijs · 432 leerlingen
779m
Kindcentrum de Pionier
Basisonderwijs
818m
De Sluis
Basisonderwijs · 171 leerlingen
832m

Veelgestelde vragen

Over Werfweg 19, Lelystad

Welk energielabel heeft Werfweg 19?

De woning aan Werfweg 19 in Lelystad heeft energielabel B.

Is €750.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €750.000 ligt iets onder de gemiddelde verkoopprijs van €802.333 in de buurt, maar boven de mediaan van €767.500. De gemiddelde prijs per m² is €3.963, wat voor deze woning van 250 m² neerkomt op €3.000 per m². Dat is relatief gunstig. De woning is marktconform geprijsd.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is maar liefst 1393 m², wat zeer ruim is voor een vrijstaande woning. Dit biedt mogelijkheden voor een grote tuin, eventueel een zwembad of een bijgebouw. De woning staat in een rustige buurt, dus je hebt veel privacy.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel B. Dat betekent dat het een redelijk zuinige woning is, met goede isolatie en efficiënte installaties. De stookkosten zullen lager zijn dan bij een woning met label D of lager. In de buurt heeft 50% van de woningen label B, dus het is gebruikelijk.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3,8 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of fiets voor het openbaar vervoer. De buurt is niet erg stedelijk (stedelijkheidsklasse 4), dus de auto is het meest praktisch.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Kindcentrum Warande (779 m) en Kindcentrum de Pionier (818 m). Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen, naar 3,3 km afstand.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in het afgelopen jaar 33 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een wijk met 290 inwoners. Het is een rustige, veilige omgeving.

Vlieg Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Vlieg Makelaars
vlieg.nl
Bekijk
VLIEG Makelaars Lelystad
funda.nl