Vrijstaande woning te koop: Westerweg 71, Bergen (Nh)

Westerweg 71

De Rekere, Bergen (Noord-Holland)

€ 1.225.000
Buurt De Rekere, Bergen (Nh)Bekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 168m²
168m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor senioren
39% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Westerweg 71 in Bergen (Nh) ademt de sfeer van een klassiek huis met een rijke historie. Het bouwjaar 1910 geeft het pand een authentieke uitstraling, terwijl de 168 m² woonoppervlakte en het perceel van 278 m² voldoende ruimte bieden. Met energielabel C is het een woning die je niet direct als zeer zuinig kunt bestempelen, maar die wel degelijk potentie heeft. De vraagprijs van €1.225.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Bergen (Noord-Holland).

De Rekere: een rustige buurt

De woning ligt in de buurt De Rekere, een wijk met een mix van inwoners. De buurt telt 1.485 inwoners, waarvan een aanzienlijk deel 65 jaar of ouder is (575). Er zijn relatief veel eenpersoonshuishoudens (285) en huishoudens zonder kinderen (230), maar ook 210 huishoudens met kinderen. De sfeer is rustig, met een omgevingsadressendichtheid van 1.279 (matig stedelijk). Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te citeren.

Het dagelijks leven in de straat

In de ochtend loop je in vijf minuten naar de Adriaan Roland Holstschool ob (178 m) of de Basisschool M Wiegman (609 m). Voor de boodschappen zijn er drie supermarkten op loopafstand: Aldi (842 m), Albert Heijn (952 m) en Dekamarkt (965 m). Ook de gemeente Bergen (Noord-Holland) biedt voorzieningen zoals een park of plantsoen op 500 m en een restaurant op 1 km.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Croon makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.225.000
Prijs per m²€ 7.292
Woonoppervlakte168m²
Perceeloppervlakte278m²
Bouwjaar1910
EnergielabelC
BuurtDe Rekere
WijkBergen Binnen
GemeenteBergen (Noord-Holland)

Locatie

Westerweg 71, Bergen (Nh)

Buurt statistieken

Gegevens uit De Rekere

Inwoners1.485
Mannen45%
Vrouwen55%

Supermarkten

20 binnen 5 km

Aldi
Jan Oldenburglaan 21
842m
Albert Heijn
Breelaan 14
952m
Dekamarkt
Plein 4
965m

Scholen

49 binnen 5 km

Adriaan Roland Holstschool ob
Basisonderwijs · 231 leerlingen
178m
Basisschool M Wiegman
Basisonderwijs · 158 leerlingen
609m
Lucebertschool
Basisonderwijs · 88 leerlingen
622m

Veelgestelde vragen

Over Westerweg 71, Bergen (Nh)

Welk energielabel heeft Westerweg 71?

De woning aan Westerweg 71 in Bergen (Nh) heeft energielabel C.

Is €1.225.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €1.225.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning van 168 m² in Bergen (Nh). Het energielabel C en het bouwjaar 1910 betekenen dat je rekening moet houden met onderhoud en energiekosten. Vergelijkbare woningen in de buurt kunnen een lagere prijs hebben, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat en ligging.

Wat is de ligging van de woning ten opzichte van het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,3 km afstand, wat betekent dat je voor een treinreis een auto of bus nodig hebt.279 duidt op een matig stedelijk gebied met redelijke OV-voorzieningen.

Hoe is de buurt De Rekere voor gezinnen?

De Rekere heeft 210 huishoudens met kinderen en 170 inwoners van 0 tot 15 jaar. Er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Adriaan Roland Holstschool ob (178 m) en Basisschool M Wiegman (609 m). De buurt is rustig met een matige stedelijkheid, wat het geschikt maakt voor gezinnen die een veilige omgeving zoeken.