Appartement te koop: Haelkesteijn 1B, Bergen (Nh)

Haelkesteijn 1B

De Rekere, Bergen (Noord-Holland)

€ 1.090.000
Buurt De Rekere, Bergen (Nh)Bekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 154m²
154m² woonoppervlakte
Aldi op 419m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
39% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Bergen

Dit appartement aan Haelkesteijn 1B in Bergen (Nh) is een ruime woning van 154 m², gebouwd in 2002. Het ligt in een rustige buurt, dicht bij het centrum en de duinen. Met een vraagprijs van €1.090.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar voor een appartement van deze omvang in Bergen is het marktconform. Bekijk ook andere appartementen in Bergen (Noord-Holland) voor een vergelijking.

De Rekere: een rustige buurt

De woning ligt in de buurt De Rekere, een wijk met veel ouderen en een mix van een- en meerpersoonshuishoudens. De buurt is rustig en groen, met een park of plantsoen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een stabiele wijk is met een laag aantal misdrijven.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi, op twee straten verder, of bij de Albert Heijn en Dekamarkt, beide op vijf minuten lopen. Kinderen kunnen naar de Adriaan Roland Holstschool om de hoek of de protestants-christelijke basisschool Willem-Alexander, ook dichtbij. De gemeente Bergen (Noord-Holland) biedt verder goede voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en bibliotheek.

Aangeboden door Croon makelaars

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Croon makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.090.000
Prijs per m²€ 7.078
Woonoppervlakte154m²
Perceeloppervlakte2955m²
Bouwjaar2002
BuurtDe Rekere
WijkBergen Binnen
GemeenteBergen (Noord-Holland)

Locatie

Haelkesteijn 1B, Bergen (Nh)

Buurt statistieken

Gegevens uit De Rekere

Inwoners1.485
Mannen45%
Vrouwen55%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Aldi
Jan Oldenburglaan 21
419m
Albert Heijn
Breelaan 14
523m
Dekamarkt
Plein 4
553m

Scholen

44 binnen 5 km

Adriaan Roland Holstschool ob
Basisonderwijs · 231 leerlingen
252m
Protestants-Christelijke Basisschool Willem-Alexan
Basisonderwijs · 179 leerlingen
487m
Vrije School Noord Holland voor Atheneum Havo Mavo
Voortgezet onderwijs · 151 leerlingen
707m

Veelgestelde vragen

Over Haelkesteijn 1B, Bergen (Nh)

Is €1.090.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.090.000 is aan de hoge kant, maar gezien de oppervlakte van 154 m² en de bouw uit 2002 in Bergen is het marktconform. Er zijn geen directe vergelijkingscijfers in de buurt beschikbaar, maar appartementen van dit formaat in deze regio zijn schaars.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,3 km afstand, dus voor dagelijks woon-werkverkeer ben je aangewezen op de auto of fiets.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een appartement, gebouwd in 2002, met een woonoppervlak van 154 m². Het is een koopwoning en geen kamer of corporatiewoning. De exacte indeling (aantal kamers) is niet vermeld, maar gezien de oppervlakte is het ruim opgezet.

Zijn er scholen in de buurt?