Vrijstaande woning te koop: Wilgenweg 9, Pijnacker
Verkocht onder voorbehoud

Wilgenweg 9

Zuidpolder Oude Leede, Pijnacker-Nootdorp

€ 2.150.000
Buurt Zuidpolder Oude Leede, PijnackerBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 186m²
186m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het groen

Deze vrijstaande woning aan de Wilgenweg in Pijnacker ademt rust en ruimte. Het moderne huis uit 2019 ligt op een groot perceel van 1278 m², midden in het polderlandschap. Met 186 m² woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele, duurzame woning. De vraagprijs van €2.150.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Pijnacker-Nootdorp.

De buurt: Zuidpolder Oude Leede

De buurt Zuidpolder Oude Leede is een landelijk gebied met verspreide bebouwing. Het is er rustig, met veel groen en water. De buurt telt 940 inwoners, vooral gezinnen en ouderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus een beeld van het leven hier moet je zelf vormen.

Leven in de straat

Het dagelijks leven speelt zich af in Pijnacker-Centrum, op tien minuten lopen. Voor boodschappen kun je terecht bij Jumbo of Albert Heijn, beide om de hoek. Scholen zoals Kindcentrum Vlinderboom en De Keizerskroon zijn ook op loopafstand. De gemeente Pijnacker-Nootdorp biedt voorzieningen als huisartsen, restaurants en een park, allemaal op fietsafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Post Makelaardij | Pijnacker-Nootdorp | NVM op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 2.150.000
Prijs per m²€ 11.559
Woonoppervlakte186m²
Perceeloppervlakte1278m²
Bouwjaar2019
EnergielabelA
BuurtZuidpolder Oude Leede
WijkPijnacker
GemeentePijnacker-Nootdorp

Locatie

Wilgenweg 9, Pijnacker

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuidpolder Oude Leede

Inwoners940
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

21 binnen 5 km

Jumbo
Westpolderstraat 86
2004m
Albert Heijn
Hoefbladplein 4
2070m
SPAR express
Rijksweg A13 200
2278m

Scholen

63 binnen 5 km

Melanchthon Berkroden
Voortgezet onderwijs · 760 leerlingen
1694m
Kindcentrum Vlinderboom
Basisonderwijs · 331 leerlingen
1769m
Octant SBO Prinsenhof
Speciaal onderwijs · 157 leerlingen
1800m

Veelgestelde vragen

Over Wilgenweg 9, Pijnacker

Welk energielabel heeft Wilgenweg 9?

De woning aan Wilgenweg 9 in Pijnacker heeft energielabel A.

Is €2.150.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €2.150.000 is aan de hoge kant, maar past bij een vrijstaande woning uit 2019 met een groot perceel van 1278 m² en energielabel A. In de buurt Zuidpolder Oude Leede zijn vergelijkbare woningen schaars, wat de prijs kan rechtvaardigen.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Pijnacker. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 6,8 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of fiets. De snelweg is niet ver, maar exacte afstanden zijn niet bekend. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen ben je op loopafstand van het centrum van Pijnacker.

Wat voor onderhoud vergt een woning uit 2019?

Een woning uit 2019 is relatief nieuw en heeft doorgaans weinig onderhoud. Het energielabel A duidt op goede isolatie en zuinige installaties. Denk aan een moderne cv-ketel en dubbel glas. Het grote perceel vraagt wel om tuinonderhoud. Specifieke onderhoudsdetails zijn niet bekend, maar je kunt dit navragen bij de makelaar.