Vrijstaande woning te koop: Wilgenweg 11, Pijnacker

Wilgenweg 11

Zuidpolder Oude Leede, Pijnacker-Nootdorp

€ 1.850.000
Buurt Zuidpolder Oude Leede, PijnackerBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 234m²
234m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een riant perceel

Deze vrijstaande woning uit 2018 staat in het buitengebied van Pijnacker, waar rust en ruimte de boventoon voeren. Met 234 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 2832 m² is er volop plek voor een gezin. De woning is energielabel A, dus zuinig. De vraagprijs van €1.850.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Vergelijk eens met andere vrijstaande woningen in Pijnacker-Nootdorp.

De buurt: Zuidpolder Oude Leede

De buurt Zuidpolder Oude Leede is een landelijk gebied met veel eengezinswoningen (96%) en vooral koopwoningen (88%). Het is er rustig, met 940 inwoners en een lage stedelijkheidsgraad. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: veel gezinnen en een doorsnee inkomen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen ben je twee straten verder bij Jumbo of Albert Heijn, beide op zo'n 2 km afstand. Ook scholen zijn om de hoek: Kindcentrum Vlinderboom (basisonderwijs) op 1,8 km en Melanchthon Berkroden (voortgezet onderwijs) op 1,7 km. De gemeente Pijnacker-Nootdorp biedt verder voorzieningen zoals een park op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Silfhout & Hogetoorn Wereldmakelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.850.000
Prijs per m²€ 7.906
Woonoppervlakte234m²
Perceeloppervlakte2832m²
Bouwjaar2018
EnergielabelA
BuurtZuidpolder Oude Leede
WijkPijnacker
GemeentePijnacker-Nootdorp

Locatie

Wilgenweg 11, Pijnacker

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuidpolder Oude Leede

Inwoners940
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

21 binnen 5 km

Jumbo
Westpolderstraat 86
2032m
Albert Heijn
Hoefbladplein 4
2095m
SPAR express
Rijksweg A13 200
2249m

Scholen

62 binnen 5 km

Melanchthon Berkroden
Voortgezet onderwijs · 760 leerlingen
1715m
Kindcentrum Vlinderboom
Basisonderwijs · 331 leerlingen
1791m
Octant SBO Prinsenhof
Speciaal onderwijs · 157 leerlingen
1822m

Veelgestelde vragen

Over Wilgenweg 11, Pijnacker

Welk energielabel heeft Wilgenweg 11?

De woning aan Wilgenweg 11 in Pijnacker heeft energielabel A.

Is €1.850.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €1.850.000 is aan de hoge kant, maar gezien het grote perceel van 2832 m², de oppervlakte van 234 m² en het bouwjaar 2018 met energielabel A, is het marktconform voor een vrijstaande woning in dit segment. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak duurder of kleiner.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Pijnacker. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 6,8 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of fiets. Met de auto ben je snel op de snelweg.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loop- of fietsafstand. Kindcentrum Vlinderboom (basisonderwijs) ligt op 1,8 km, en Melanchthon Berkroden (voortgezet onderwijs) op 1,7 km. Ook zijn er andere basisscholen zoals De Keizerskroon en R.K. Basisschool De Gouden Griffel binnen 2,5 km.