Vrijstaande woning te koop: Wilhelminastraat 44, Duiven
21 uur geleden ontdekt
KopenDuivenVrijstaande woningenWilhelminastraat 44

Wilhelminastraat 44

Noord, Duiven

€ 750.000
Buurt Noord, DuivenBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 272m²
272m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Duiven

Deze vrijstaande woning aan de Wilhelminastraat in Duiven biedt veel ruimte, zowel binnen als buiten. Met 272 m² woonoppervlak en een perceel van 924 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1977 heeft energielabel C. De vraagprijs van €750.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Duiven.

Buurt Noord: rustig en groen

De woning ligt in de buurt Noord, een rustige woonwijk in Duiven. De buurt telt zo'n 915 inwoners, met een mix van ouderen en gezinnen. Het is een groene omgeving met veel eengezinswoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 5 minuten lopen, of bij Albert Heijn en Lidl om de hoek. Basisscholen zoals IKC Remigius en IKC De Droomgaard zijn op loopafstand. Het treinstation ligt op 2 km afstand. De gemeente Duiven biedt een goede mix van voorzieningen en groen.

Aanbod via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Bosman Rietbergen Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 750.000
Prijs per m²€ 2.757
Woonoppervlakte272m²
Perceeloppervlakte924m²
Bouwjaar1977
EnergielabelC
BuurtNoord
WijkDuiven-Noord
GemeenteDuiven

Locatie

Wilhelminastraat 44, Duiven

Buurt statistieken

Gegevens uit Noord

Inwoners915
Mannen49%
Vrouwen52%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Jumbo
Pastoriestraat 2
306m
Albert Heijn
Thuvinestraat 33
528m
Lidl
Kastanjelaan 2
647m

Scholen

22 binnen 5 km

IKC Remigius
Basisonderwijs · 325 leerlingen
637m
IKC De Droomgaard
Basisonderwijs · 147 leerlingen
854m
IKC Kameleon
Basisonderwijs · 323 leerlingen
926m

Veelgestelde vragen

Over Wilhelminastraat 44, Duiven

Welk energielabel heeft Wilhelminastraat 44?

De woning aan Wilhelminastraat 44 in Duiven heeft energielabel C.

Is €750.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €750.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 272 m² met een perceel van 924 m² in Duiven. De woning heeft energielabel C en is gebouwd in 1977. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Noord in Duiven?

Noord is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. De buurt heeft een mix van ouderen en gezinnen. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand. Het is een prettige omgeving om te wonen.

Wat is de staat van het energielabel C?

Energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is. Het is een gemiddeld label voor een woning uit 1977. Je kunt verwachten dat de energiekosten meevallen, maar het is niet zo zuinig als nieuwbouw.