Vrijstaande woning te koop: Witbol 2, Hoogeveen

Witbol 2

Trasselt, Hoogeveen

€ 695.000
Buurt Trasselt, HoogeveenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 267m²
267m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Trasselt

Deze vrijstaande woning aan de Witbol in Hoogeveen ademt rust en ruimte. Met 267 m² woonoppervlak op een perceel van 627 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent lage stookkosten. De prijs van €695.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Hoogeveen.

Buurt Trasselt

Trasselt is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De meeste woningen zijn koopwoningen (97%). Er wonen vooral gezinnen en ouderen. Een bewoner zegt: "Fijne buurt waarbij ik de scholen en sporthal liever aan de buitenkant zie dan midden in de wijk." De buurt Trasselt heeft een gemiddelde score van 7,25 op basis van één beoordeling.

Leven in de straat

's Ochtends hoor je de kinderen naar de basisschool fietsen. Montessorischool Het Element en De Regenboog zitten om de hoek, op loopafstand. Voor de dagelijkse boodschappen kun je naar Albert Heijn of PLUS, beide op tien minuten lopen. De gemeente Hoogeveen biedt verder alle voorzieningen op korte afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hup en Fidom Hoogeveen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 695.000
Prijs per m²€ 2.603
Woonoppervlakte267m²
Perceeloppervlakte627m²
Bouwjaar1994
EnergielabelA
BuurtTrasselt
WijkDe Weide
GemeenteHoogeveen

Locatie

Witbol 2, Hoogeveen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.3
Wim
02-09-2024
Fijne buurt waarbij ik de scholen en sporthal liever aan de buitenkant zie dan midden in de wijk

Nu de scholen en sporten weer begonnen zijn is de Korenstraat weer een racebaan, er zijn veel kinderen en sporters van buiten de wijk. Ook zouden de scholen meer moeten promoten dat de kinderen lopen of op de fiets naar school moeten gaan. Opa's en oma's brengen de kinderen ook massaal met de auto, de Korenstraat moet meer autoluw worden.

Buurt statistieken

Gegevens uit Trasselt

Inwoners1.645
Mannen50%
Vrouwen51%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Albert Heijn
De Weide 28
1011m
PLUS
De Weide 1
1011m
Aldi
Griendtsveenweg 20c
2031m

Scholen

32 binnen 5 km

Montessorischool Het Element
Basisonderwijs · 67 leerlingen
368m
De Regenboog
Basisonderwijs · 175 leerlingen
398m
Obs het Rastholt
Basisonderwijs · 97 leerlingen
410m

Veelgestelde vragen

Over Witbol 2, Hoogeveen

Welk energielabel heeft Witbol 2?

De woning aan Witbol 2 in Hoogeveen heeft energielabel A.

Is €695.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €695.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 267 m² met energielabel A in Hoogeveen. Het perceel is 627 m², wat ruim is. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, maar deze prijs past bij de kenmerken.