Vrijstaande woning te koop: Woerdakkers 4, Gieten

Woerdakkers 4

Gieten, Aa en Hunze

€ 845.000
Buurt Gieten, GietenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 315m²
39% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 198 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 111 dagen
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Gieten

Deze vrijstaande woning aan de Woerdakkers 4 in Gieten ademt ruimte en rust. Met 315 m² woonoppervlak op een perceel van 1211 m² is er volop plek voor een gezin of wie van ruimte houdt. Het energielabel A betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft de energierekening. De vraagprijs van €845.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere vrijstaande woningen in Aa en Hunze, maar de woning is ook de duurste van de vier koopwoningen die nu in de buurt te koop staan.

De buurt Gieten

Gieten is een dorp met zo'n 4775 inwoners, waar het aandeel 65-plussers opvalt. De sfeer in de buurt wordt wisselend ervaren: op basis van twee beoordelingen geeft een bewoner aan: "Super gezellige buurt met buurtbeveiliging (whatsapp groep), gezellige buren en een fijne sfeer met zijn allen." Een andere bewoner noemt echter "Onrustig, vooral veel jongelui die drugs dealen of in de buurt veel lawaai en ruzie maken." De buurt Gieten kent een mix van inkomens en veel eengezinswoningen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo (om de hoek) of Lidl (twee straten verder). Er zijn twee basisscholen in de buurt: Kindcentrum De Marke (op loopafstand) en Bonnerschool (iets verderop). Het Dr. Nassau College locatie Aa en Hunze ligt vlakbij voor voortgezet onderwijs. De gemeente Aa en Hunze biedt een rustige woonomgeving met voldoende voorzieningen op het platteland.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Alfred aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt27 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 845.000
Prijs per m²€ 2.683
Woonoppervlakte315m²
Perceeloppervlakte1211m²
Bouwjaar1973
EnergielabelA
BuurtGieten
WijkGieten
GemeenteAa en Hunze

Locatie

Woerdakkers 4, Gieten

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 2 bewoners

4.8
Tess
05-07-2025
Onrustig, vooral veel jongelui die drugs dealen of in de buurt veel lawaai en ruzie maken

De veiligheid in Gieten vind ik heel slecht, veel jongelui zijn erg asociaal. Ik durf ‘s avonds / ‘s nachts niet (als meisje) alleen over straat. De gemeenschap is ongezellig, er word snel ruzie gemaakt en de jongeren zijn verschrikkelijk asociaal. Voorzieningen zijn er amper, er is niks te doen voor de jeugd. Wel een aantal winkels en 1 snackbar & 2 pizzeria’s. Bereikbaarheid is opzich prima, met de bus kun je makkelijk op het OV komen. Met de auto is het nog makkelijker. Het onderwijs is heel uitgebreid voor 1 dorp. Er zijn 2 basisscholen, 2 kinderopvangen en 1 middelbareschool.

9.1
Lieke Sagel
16-09-2024
Gezellig

Super gezellige buurt met buurtbeveiliging (whatsapp groep), gezellige buren en een fijne sfeer met zijn allen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Gieten

Inwoners4.775
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Gieten

Woningvoorraad2.295
Gem. WOZ-waarde€ 321.000
Koopwoningen67%
Huurwoningen33%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Jumbo
Stationsstraat 37
606m
Lidl
De Trog 42
685m
Coop
Zuidlaarderweg 89
6363m

Scholen

5 binnen 5 km

Dr. Nassau College locatie Aa en Hunze
Voortgezet onderwijs · 251 leerlingen
214m
Kindcentrum De Marke
Basisonderwijs · 38 leerlingen
945m
Bonnerschool
Basisonderwijs · 111 leerlingen
1126m

Veelgestelde vragen

Over Woerdakkers 4, Gieten

Welk energielabel heeft Woerdakkers 4?

De woning aan Woerdakkers 4 in Gieten heeft energielabel A.

Is €845.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €845.000 ligt 27% boven de gemiddelde vraagprijs van €663.500 in de buurt. Het is de duurste van de vier koopwoningen die nu in Gieten te koop staan. De woning is met 315 m² woonoppervlak ook 39% groter dan het buurtgemiddelde van 226 m². Of de prijs realistisch is, hangt af van de staat en afwerking, maar de prijs per m² (€2.683) ligt onder het buurtgemiddelde van €3.247 per m².

Hoe veilig is de buurt Gieten?

De meningen over de veiligheid in Gieten lopen uiteen. Een bewoner noemt de buurt 'super gezellig' met een actieve buurtapp, terwijl een ander aangeeft dat er 's avonds overlast is van jongeren en drugsdealers. In totaal zijn er 148 misdrijven geregistreerd in de buurt, maar het is niet duidelijk hoe dit zich verhoudt tot andere wijken.

Wat is de bereikbaarheid van Gieten met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 15 km afstand, dus voor de trein ben je aangewezen op de auto of bus.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de basisvoorzieningen zijn op loopafstand. Een huisartsenpraktijk en grote supermarkt (Jumbo) liggen op 0,8 km, een kinderdagverblijf op 0,5 km en een basisschool op 0,7 km. Ook zijn er een restaurant en een park of plantsoen dichtbij. Voor uitgebreidere voorzieningen moet je naar het centrum van Gieten of omliggende plaatsen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Je kunt relatief lage stookkosten verwachten in vergelijking met woningen met een lager label. In de buurt heeft 100% van de woningen een label D of lager, dus deze woning steekt gunstig af.

Hoe groot is het perceel en de tuin?

Het perceel is 1211 m² groot, wat ruim is voor een vrijstaande woning. De exacte indeling van de tuin is niet beschreven, maar met zo'n perceel is er voldoende ruimte voor een ruime tuin, eventueel met een oprit of garage.