Vrijstaande woning te koop: Woeziksestraat 617, Wijchen
KopenWijchenVrijstaande woningenWoeziksestraat 617

Woeziksestraat 617

Bedrijventerrein Zesweg, Wijchen

€ 985.000
Buurt Bedrijventerrein Zesweg, WijchenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 283m²
283m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met een riant perceel

Deze vrijstaande woning uit 1934 staat in een rustige omgeving in Wijchen. Met 283 m² woonoppervlak en een perceel van 1980 m² is er volop ruimte. De woning heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €985.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Wijchen.

De buurt Bedrijventerrein Zesweg

De woning ligt in de buurt Bedrijventerrein Zesweg, een rustige buurt met veel eengezinswoningen. De buurt telt 355 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een groene omgeving met een park of plantsoen op loopafstand.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op twee straten verder, of bij PLUS op een paar minuten rijden. In de buurt zijn diverse scholen, zoals Basisschool Montessori Lindenholt en Basisschool de Wingerd, beide om de hoek. Ook het voortgezet onderwijs is dichtbij, met Maaswaal College en Mondial College op loopafstand. De gemeente Wijchen biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Beaufort ERA Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 985.000
Prijs per m²€ 3.481
Woonoppervlakte283m²
Perceeloppervlakte1980m²
Bouwjaar1934
EnergielabelB
BuurtBedrijventerrein Zesweg
WijkWijchen kern
GemeenteWijchen

Locatie

Woeziksestraat 617, Wijchen

Buurt statistieken

Gegevens uit Bedrijventerrein Zesweg

Inwoners355
Mannen55%
Vrouwen45%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Jumbo
Leuvensbroek 1028
1815m
SPAR express
Randweg Noord 10
2227m
PLUS
Tunnelweg 86
2354m

Scholen

36 binnen 5 km

Maaswaal College havo-atheneum-gymnasium
Voortgezet onderwijs · 1095 leerlingen
1677m
Basisschool Montessori Lindenholt
Basisonderwijs · 232 leerlingen
1841m
Basisschool de Wingerd
Basisonderwijs · 287 leerlingen
1841m

Veelgestelde vragen

Over Woeziksestraat 617, Wijchen

Welk energielabel heeft Woeziksestraat 617?

De woning aan Woeziksestraat 617 in Wijchen heeft energielabel B.

Is €985.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €985.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Wijchen, maar het ruime perceel van 1980 m² en de woonoppervlakte van 283 m² rechtvaardigen de prijs. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner. Het energielabel B is gunstig voor de energiekosten.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt in Wijchen. Het treinstation van Wijchen is op 2,1 km afstand, dus op loopafstand. Met de auto ben je snel op de snelwegen in de regio. De omgevingsadressendichtheid is laag (421), wat duidt op een rustige omgeving.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1934?

Een woning uit 1934 kan karakteristieke elementen hebben, maar vraagt ook onderhoud. Het energielabel B is redelijk, maar isolatie kan mogelijk verbeterd worden.